بورس

فنر قیمت طلای جهانی پرید

[ad_1]

بهای هر اونس طلا پیش از تعطیلی بازار به ۱۴۹۲۴ دلار و۴۰ سنت رسید، طلا تاکنون در این هفته ۰.۴ درصد افزایش داشته است و قیمت طلای آمریکا نیز به ۱۹۲۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

داده‌های وزارت کار ایالات‌متحده نشان داد که حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ماه گذشته بسیار پایین‌تر از حد انتظار بوده است اما نرخ بیکاری با توجه به افزایش دستمزد نسبتاً قوی از بالاترین سطح هفت ماهه خود عقب‌نشینی کرد.

بازدهی ۱۰ ساله خزانه‌داری ایالات‌متحده از اوج بیش از چهار ماهه خود عقب‌نشینی کرد، در حالی که پس از انتشار این داده‌ها، دلار با ۰.۹ درصد کاهش به پایین‌ترین سطح بیش از دو هفته اخیر رسید و طلا را برای سایر دارندگان ارز جذاب کرد.

معامله‌گران به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در این ماه پایبند بودند، اما نسبت به احتمال افزایش بیشتر از آن تردید داشتند. طلا نسبت به افزایش نرخ های بهره ایالات‌متحده حساس است که هزینه فرصت نگهداری شمش‌های بدون بازده را افزایش می‌دهد.

به گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، پیش از تعطیلی بازار بهای هر اونس نقره با ۱.۵ درصد افزایش به ۲۳.۰۸ دلار، پلاتین با یک درصد افزایش به ۹۱۰ دلار و ۷۷ سنت رسید و پالادیوم ۰.۶ درصد افزایش یافت و به ۱۲۴۸ دلار و ۶۶ سنت رسید.

۲۲۰۲۲۳

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا