ارز دیجیتال

مراقب رالی اخیر لایت کوین باشید، احتمال اصلاح قیمت وجود دارد!

[ad_1]

مراقب رالی اخیر لایت کوین باشید، احتمال اصلاح قیمت وجود دارد!

مراقب رالی اخیر لایت کوین باشید، احتمال اصلاح قیمت وجود دارد!

لایت کوین (LTC) با بیش از ۲۵ درصد افزایش در هفته گذشته در بین ده ارز دیجیتال برتر پیشرو قرار گرفت. در روز دوشنبه، ۳ جولای، قیمت LTC به بالاترین حد خود در سال ۲۰۲۳ یعنی ۱۱۴ دلار رسید و ارزش بازار آن از ۸ میلیارد دلار گذشت.

با توجه به رویداد هاوینگ LiteCoin در حدود ۴۰ روز دیگر، احساسات صعودی بالایی در مورد این ارز دیجیتال وجود دارد. در حالی که تحلیلگران اهداف قیمتی صعودی بیشتری را برای LTC ارائه می کنند، براساس شاخص ها سرمایه گذاران باید کمی احتیاط کنند. علی مارتینز، تحلیلگر محبوب رمزارز توضیح داد:

در حال حاضر، #Litecoin MVRV 30D حدود ۳۵ درصد است. از نظر تاریخی، هر بار که $LTC MVRV 30D از ۳۰ درصد از سال ۲۰۱۸ بیشتر می شود، معمولاً یک اصلاح قیمت شدید به دنبال دارد! این معمولاً به معنای کاهش قیمت #LTC است که از ۳۰٪ تا ۴۰٪ متغیر است.

در اوایل سال جاری در سال ۲۰۲۳، قیمت لایت کوین (LTC) دو بار از ۱۰۰ دلار عبور کرد. اما به سرعت با فشار شدید فروش مواجه شد و پس از آن شاهد کاهش نزدیک به ۲۰ درصدی بود و بار دیگر دوباره افزایش یافت.

رویداد هاوینگ لایت کوین

طبق برنامه، بلاک چین LiteCoin در ماه آینده در اواسط آگوست رویداد هاوینگ را پشت سر خواهد گذاشت. علاقه مندان به این ارز دیجیتال برای این رویداد مهم آماده می شوند. در این رویداد که در ۵ آگوست رخ می دهد، میزان تعداد لایک کوین در شبکه کاهش می یابد و نصف می شود. انتظار می رود این کاهش کوین های ورودی به بازار بر عرضه و تقاضا تأثیر بگذارد و به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت شود.

طبق آمار میهن سیگنال، از ابتدای سال ۲۰۲۳، قیمت LTC تقریباً ۵۳ درصد افزایش یافت و به بالاترین حد خود یعنی ۱۱۴.۵۰ دلار در ۳ جولای رسید. هرچه به به رویداد هاوینگ نزدیک می شویم، هیجان و انتظار را در بین سرمایه گذاران بیشتر می شود. زیرا آنها امیدوارند قیمت لایت کوین بیشتر افزایش یابد.

به نقل از کوین گیپ، هفته گذشته، هش ریت لایت کوین از زمان افزایش فعالیت شبکه قبل از رویداد هاوینگ به بالاترین حد خود رسید. در ماه ژوئن، هش ریت LiteCoin افزایش قابل توجهی را تجربه کرد. این افزایش در هش با افزایش متناظر در سختی ماینینگ همراه بود و کشف بلوک های جدید را چالش برانگیزتر می کرد.

ماینرها ماشین آلات بیشتری به عملیات استخراج خود افزودند تا شانس خود را برای یافتن موفقیت آمیز بلوک ها افزایش دهند. در نتیجه، هش ریت کلی افزایش می یابد.


[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا