بورس

آلا روی تابلوی فرابورس می‌رود

دکتر حبیبی با اعلام این خبر افزود:این صندوق  که از نوع قابل معامله در فرابورس است، سرمایه‌گذاری عمده این صندوق در سپرده بانکی و اوراق کم ریسک مثل اوراق مشارکت، اسناد خزانه، صکوک و غیره،فعالیت می‌کند، و برآورد می‌شود با استفاده از فرصت‌های سودآور در سهم‌های دارای سودآوری مطمئن، سود بدون ریسک معادل سالانه 27 درصد را نصیب خریداران خود کند.

 وی در خصوص تمایز این صندوق با سایر صندوق‌های در آمد ثابت بورس توضیح داد: آنچه علاوه بر سود، این صندوق را از سایر روش‌های سرمایه گذاری مثل سپرده‌های بانکی متمایز می‌سازد، امکان کسب سود مرکب روزانه از سرمایه‌گذاری است. صندوق اعتماد ارغوان بدون پرداخت سود دوره‌ای می‌باشد و سرمایه‌گذاری با مبلغ کم و کسب سود بالا، امکان‌پذیر است و لازم نیست سرمایه‌گذار سود توزیع شده را دوباره تبدیل به واحدهای سرمایه‌گذاری کند. این موضوع نرخ بازده موثر مشتری را افزایش می‌دهد.

مدیر عامل سبدگردان ثنا یاد آور شد: به عبارت دیگر ارزش سرمایه هر روز با سود روزشمار نسبت به روز قبل رشد یافته و ارزش سرمایه فردای سرمایه گذاران بر اساس قیمت روز جاری و سود روزشمار افزایش می یابد و این به معنای کسب سود روی سود  برای سرمایه‌گذاران آلا به حساب می‌آید.

به گفته حبیبی با توجه به قابل معامله بودن این صندوق، سرمایه گذاران می‌توانند به راحتی و بدون دغدغه نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند.

مدیر عامل سبد گردان ثنا خاطر نشان کرد: حتی خرید و فروش اوراق اسناد خزانه اگرچه گزینه کم ریسکی به شمار می‌آید اما آن هم به این سادگی نیست و ممکن است در فروش با حجم بالا و یا شرایط خاص بازار حتی موجب فروش آن در نرخ سودهای پایین شوید، اما صندوق قابل معامله آلا با توجه به دارا بودن بازارگردان، امکان خرید و فروش بدون دغدغه را برای سرمایه گذاران حتی در کوتاه مدت فراهم کرده است.

حبیبی به مزیت‌های این سرمایه گذاری اشاره کرد و افزود:به طور کلی شرکت در پذیره نویسی صندوق آلا علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، امکان خرید واحدها در قیمت پایه (قیمت اسمی) است که این به معنای کسب حداکثر بازدهی برای کسانی است که از زمان پذیره نویسی در این صندوق سرمایه گذاری می کنند.

مدیر عامل سبد گردان ثنا تاکید کرد: مدیر صندوق آلا به منظور حفظ  منافع سرمایه گذاران، ترتیبی اتخاذ کرده که به دارایی سرمایه گذاران در بازه زمانی اتمام پذیره نویسی تا شروع فعالیت سود روزشمار تعلق گیرد تا بابت خواب سرمایه در مدت پذیره نویسی هم سود نصیبشان شود و در اسرع وقت نماد آلا در فرابورس بازگشایی می‌شود.

حبیبی گفت: سود بالاتر نسبت به سپرده های بانکی و اوراق خزانه و مشارکت ، امکان خرید و فروش راحت و بدون دغدغه آن همانند یک سهم بدون ریسک، عملکرد مدیر صندوق در کسب بازدهی مناسب در صندوق و سبدهای تحت مدیریت، امکان سرمایه‌گذاری با مبالغ اندک، تحت نظارت بورس بودن این صندوق ، امکان توثیق این دارایی سودآور به عنوان وثایق تعهدات بانکی ، اعتبار کارگزاری و … مشارکت در پذیره نویسی این صندوق،  تصمیمی هوشمندانه برای سرمایه گذاری بدون ریسک بنظر می‌رسد.

شرکت سبدگردان ثنا به لطف خدا و سعی و تلاش همکاران، توانست به اعتماد سرمایه‌گذاران شرکت‌کننده در پذیره‌نویسی صندوق زرین نهال ثنا، پاسخ مناسبی بدهد.

صندوق زرین نهال ثنا، ضمن قرارگیری در بین صندوق‌های برتر، توانست بازدهی بالایی نسبت به ریسک، عاید سرمایه‌گذاران نماید. انتظار می‌رود، با تمهیدات پیش‌بینی شده، صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت اعتماد ارغوان، نماد آلا نیز بتواند پاسخ مناسبی به اعتماد سرمایه‌گذاران بدهد.

سرمایه گذاران و علاقمندان می‌توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص پذیره نویسی و عملکرد مدیر صندوق اعتماد ارغوان – آلا و یا دریافت مشاوره سرمایه گذاری اینجا کلیک کنید.

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و توسط تحریریه اقتصاد آنلاین تهیه نشده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا