ارز دیجیتال

شاهکار جدید ایلان ماسک؛ ChatGPT در توییتر مسدود می شود!

[ad_1]

شاهکار جدید ایلان ماسک؛ ChatGPT در توییتر مسدود می شود!

شاهکار جدید ایلان ماسک؛ ChatGPT در توییتر مسدود می شود!

اخیرا در توییتر محدودیت ‌هایی برای تعداد توییت‌ هایی که کاربران می‌ توانند در ۲۴ ساعت مشاهده کنند، وضع شد. پس از اعمال این محدودیت ها به نظر می ‌رسد Twitter  به مدیریت ایلان ماسک یک حرکت جدی در مورد چت ربات‌ های مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) مانند ChatGPT انجام می دهد.

روز شنبه، این میلیاردر گفت که این پلتفرم در حال اصلاح قوانینی است که بر تعداد توییت‌ هایی که هر حساب در یک روز دسترسی خواهد داشت، تأثیر می‌ گذارد. Twitter  تغییراتی را ایجاد کرد که به حساب‌های تایید شده برتری بیشتری نسبت به حساب‌ های تایید نشده می ‌دهد. به این ترتیب از حذف اطلاعات و دستکاری سیستم جلوگیری می شود. در همین حال، به نظر می‌ رسد که بخشی از محدودیت‌های جدید، اقداماتی هستند که مستقیماً بر آموزش مبتنی بر داده مدل‌های زبان بزرگ ChatGPT تأثیر می ‌گذارند.

ماسک اخیراً از شرکت های هوش مصنوعی به دلیل تهدیدات احتمالی در صورت عدم اعمال محدودیت در سطح توسعه مبتنی بر هوش مصنوعی انتقاد کرد. مدیرعامل تسلا و طرفدار دوج کوین توضیح داد که محدودیت‌های جدید برای کاربرانی است که تایید نشدند. به این ترتیب از آسیب رسانی به اطلاعات پلتفرم جلوگیری می شود.

توییتر دسترسی به ابزار وب ChatGPT را مسدود می کند

بر اساس گزارش های کوین گیپ، محدودیت جدیدی در توییتر اعمال شد. این محدودیت دسترسی به داده‌های پلتفرم به افزونه مرورگر وب ChatGPT را مسدود می کند. پیش از این، ربات چت OpenAI می‌ توانست به راحتی اطلاعات توییتر را مرور کند. این ربات همچنین اقدامات معمولی انجام می داد، مثلا  یک سری توییت‌ ها را خلاصه می کرد. به عنوان مثال، درخواست برای خارج کردن برخی از توییت‌ها از هر حساب به طور تصادفی، منجر به پیام «مشکل فنی» می ‌شود. در همین حال، برخی از کاربرانی که در Twitter  تایید شدند، از این اقدامات از سوی این پلتفرم استقبال می کنند. آنها می گویند که این اقدامات از کاربران محافظت می کنند.

از طرف دیگر طبق اخبار ارز دیجیتال، توکن‌ های مبتنی بر هوش مصنوعی Render ($RNDR) و SingulaityNET ($AGIX) در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشتند.


[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا