ارز دیجیتال

آمادگی بیت کوین برای یک رالی دیگر؟ اتریوم درجا زد!

به گزارش اقتصادنیوز ، حفظ کانال 30 هزار دلاری برای بیت کوین یک اتفاق مهم است. قیمت برای بالا رفتن، باید در همین محدوده کمی درجا بزند که فعلا چنین اتفاقی رخ می دهد و مشخص نیست بازار تا چه زمانی در همین حدود باقی بماند.

عصر فردا یک آمار اقتصادی از آمریکا منتشر می شود که این موضوع می تواند محرک خوبی برای قیمت بیت کوین باشد. شاید با انتشار این آمار، بیت کوین هم به درجا زدن خود پایان دهد.

امروز بیت کوین با رشد کمتر از نیم درصد، در حدود نرخ 30500 دلار معامله می شود. بازده هفتگی بیت کوین حدودا منفی نیم درصد است و در مقیاس ماهانه هم رشد 12 درصدی دارد.

بیت کوین با ارزش بازار 592 میلیارد دلار طی شبانه روز گذشته 8 میلیارد دلار معامله شده است. ارزش معاملات امروز بسیار کم شده که این به دلیل تعطیلی بازارهای اروپا و آمریکا در روز جاری است و احتمالا فردا ارزش معاملات بالا خواهد رفت.

اتریوم هم درجا زد

اتریوم امروز افت قیمت داشته اما میزان افت آن کمتر از نیم درصد است. این آلت کوین هم اکنون با نرخ حدود 1920 دلار معامله می شود. بازده هفتگی اتریوم حدودا صفر درصد و بازده ماهانه آن نیز مثبت یک درصد است.

ارزش بازار اتریوم امروز 230 میلیارد دلار است و طی شبانه روز گذشته 4 میلیارد دلار معامله در آن انجام شده که رقم کوچکی است. ارزش معاملات اتریوم تا چند روز قبل حدودا دو برابر این عدد بود.

وضعیت معاملات آلت کوین ها

در فهرست 50 ارز برتر بازار، اکثر نمادها مثبت هستند. البته تعداد زیادی از نمادها هم افت قیمت داشته اند اما میزان نمادهای مثبت، بیشتر است.

امروز آوی با 7 درصد افزایش قیمت، بیشترین رشد را در این فهرست دارد. یونی سواپ و نیر پروتکل هم 6 درصد رشد کرده اند. سولانا هم 5 درصد رشد داشته و مابقی نمادهای مثبت، رشد کمتر از 4 درصد دارند.

در فهرست نمادهای منفی، اتریوم کلاسیک با افت 5 درصدی بزرگ ترین افت امروز را دارد. وی چین و EOS هم 3 درصد کاهش قیمت داشته اند و مابقی نمادهای منفی، افتی کمتر از 3 درصد را ثبت کرده اند.

در مقیاس هفتگی، تقریبا نیمی از نمادها بازده مثبت داشته اند و نصف دیگر هم افت کرده اند. بیت کوین کش با رشد 47 درصدی بهترین وضعیت را در یک هفته گذشته داشته. Bitcoin SV هم طی این مدت 35 درصد رشد کرده است. الگوراند هم با افت 11 درصدی بیشترین کاهش قیمت هفتگی را دارد.

سقوط 55 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز رشد یک دهم درصدی به 1.2 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات اما 55 درصد کاهش یافته و رقم 25 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

ارزش معاملات دیفای 2 میلیارد دلار بوده و طی شبانه روز گذشته 22 میلیارد دلار معامله هم در استیبل کوین ها انجام شده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا