ارز دیجیتال

فعال نبودن نهنگ‌ های شیبا اینو، نردبان ترقی قیمت این توکن شد

[ad_1]

فعال نبودن نهنگ‌ های شیبا اینو، نردبان ترقی قیمت این توکن شد

فعال نبودن نهنگ‌ های شیبا اینو، نردبان ترقی قیمت این توکن شد

قیمت توکن شیبا اینو باری دیگر به طور شگفت انگیزی رشد قابل‌ توجهی را تجربه کرد. قیمت شیب از زمان سقوط اخیر آن در دو روز پیش، بیش از ۸ درصد افزایش یافت. تجزیه و تحلیل های IntoTheBlock این پیشرفت جذاب را به خوبی نشان می دهد. این بررسی ها تغییر قابل توجهی را در رفتار بزرگترین دارندگان SHIB که معمولاً به عنوان نهنگ ها شناسایی می شوند، نمایان می سازد.

بر اساس گزارشات میهن سیگنال، جریان خالص توکن‌ های شیبا اینو به کیف پول نهنگ ها با میزان شگفت‌انگیز ۵۰ میلیارد توکن در ۴۸ ساعت گذشته افزایش یافت. چیزی که این افزایش را متمایز می کند این است که این رالی به دلیل هجوم ناگهانی توکن های جدید به کیف پول این دارندگان عمده SHIB رخ نداده است. با کمال تعجب، افزایش قیمت این بار به دلیل خرید بالای نهنگ ها ایجاد نشد.

در عوض، کاهش قابل توجهی در خروج توکن‌ های شیبا اینو از آدرس‌ های نهنگ وجود داشت. این کاهش به طور موثر جریان های ورودی نسبتا ضعیف را کاهش داد و جریان خالص را به منطقه مثبت سوق داد. این تغییر قابل توجه در رفتار نشان می‌ دهد که دارندگان عمده SHIB تصمیم گرفتند فعالیت‌ های فروش خود را کاهش دهند. این احتمالاً نمایانگر احساس پیش‌ بینی محتاطانه در مورد تغییرات قیمت آینده توکن Shiba Inu است.

شایان ذکر است که در طی رکود اخیر بازار، SHIB موفق شد سطح ۰.۰۰۰۰۰۷ دلار در هر توکن را حفظ کند. این منطقه خاص انعطاف پذیری را اثبات می کند و به عنوان یک سطح حمایتی استوار برای قیمت شیبا اینو عمل می کند. تا زمانی که توکن بالاتر از این آستانه بحرانی باقی بماند، پتانسیل برای حرکت بیشتر به سمت بالا وجود دارد. و نهنگ ها نیز احتمالا این را درک می کنند.


[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا