ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری سونی در شرکت وب ۳.۰ ژاپنی

غول بازی‌سازی سونی با اعلام خبر سرمایه‌گذاری خود در شرکت ژاپنی Startale Labs، فعالیت‌های خود در حوزه وب ۳.۰ و قابلیت‌های مرتبط با فناوری بلاکچین را گسترش خواهد داد.

به گزارش والکس و به نقل از forkast، شرکت شبکه‌های ارتباطی سونی، یکی از زیرمجموعه‌های گروه بازی‌سازی و الکترونیک سونی، اعلام کرد که مبلغ ۳/۵ میلیون دلار در شرکت تکنولوژی وب ۳.۰ ژاپنی Startale Labs به منظور گسترش زیرساخت‌های وب ۳.۰ در سراسر جهان، سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این خبر در کنفرانس IVC Crypto کیوتو در روز چهارشنبه توسط مدیرعامل Startale Labs، سوتا واتانابه (Sota Watanabe)، اعلام شد.

اگر چه مبلغ این سرمایه‌گذاری نسبتا کم است، اما با توجه به مشارکت روزافزون سونی در حوزه وب ۳.۰، یا آنچه که به عنوان تحولی در اینترنت غیرمتمرکز مبتنی بر فناوری بلاک چین، توکن‌های غیر قابل‌ معاوضه، سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز و متاورس در نظر گرفته می‌شود، باز هم این سرمایه‌گذاری اقدامی مهم تلقی می‌شود.

سونی و استارتل

این سرمایه‌گذاری شامل درخواست ثبت اختراعی که در ماه مارس برای امکان انتقال NFT بین بازی‌ها و کنسول‌های مختلف، و همکاری با Theta Labs، شرکت زیرساخت بلاک چین مستقر در کالیفرنیا، با هدف ایجاد توکن NFT برای هدست‌های واقعیت مجازی نیز می‌شود.

سوتا واتانابه در هنگام اعلام این خبر گفت:

هدف از همکاری سرمایه‌ محور با شرکت شبکه‌های ارتباطی سونی چیست؟ این تنها شروع کار است. از اینجا به بعد، ما قصد داریم طیف وسیعی از پیوندهای تجاری را با یکدیگر شکل دهیم، پس به خوبی این فضا را زیر نظر داشته باشید.

جون واتانابه (Jun Watanabe)، رئیس و مدیر اجرایی شرکت شبکه‌های ارتباطی سونی، در بیانیه مطبوعاتی که به همراه این خبر منتشر شد، افزود که شرکت او باور دارد این همکاری به “ایجاد موارد استفاده جدید و رقابتی برای وب ۳.۰ و ارائه سطوح بی‌سابقه‌ای از ارزش” کمک خواهد کرد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا