ارز دیجیتال

پپه درباره کلاهبرداری قرارداد PEPE2 هشدار می دهد!

[ad_1]

پپه درباره کلاهبرداری قرارداد PEPE2 هشدار می دهد!

پپه درباره کلاهبرداری قرارداد PEPE2 هشدار می دهد!

حواشی اخیر در مورد توکن PEPE2 نشان داد که دنیای ارزهای دیجیتال بدون خطر نیست. با اینکه پپه اصلی آسیبی ندیده است، محبوبیت بالای یک توکن فرضی به نام «PEPE2» پرچم های قرمز زیادی را برافراشت.

بیش از ۱۰ توکن، که هر کدام نوعی نام PEPE2 را دارند، در بلاک چین ‌های مختلف شناسایی شدند. این توکن‌ ها با توجه به ارزش بازار و حجمشان احتمالا به یک عملیات کلاهبرداری اشاره دارد. به نظر می رسد که کلاهبرداران فرصت طلب در حال تنظیم این قراردادهایی تحت عنوان «honeypot » هستند. آنها با این قراردادها می خواهند سرمایه گذاران ناآگاه را فریب دهند و وجوه آنها را تصاحب کنند.

این قراردادهای مشکوک از اعتماد و کنجکاوی سرمایه گذاران بالقوه سوء استفاده می کند. همچنین این قراردادها سرمایه گذاران را با چشم اندازی از یک فرصت سرمایه گذاری سودآور ترغیب می کند. بازیگران مخرب پشت این قراردادها اغلب پس از جمع آوری وجوه کافی ناپدید می شوند و سرمایه گذاران را در کمین خطرات احتمالی قرار می دهند.

طبق اخبار کلاهبرداری، چندین وب سایت ایردراپ که توکن های PEPE2 را تبلیغ می کنند اخیراً ایجاد شدند. این وب ‌سایت ‌ها معمولاً برای فریب بازدیدکنندگان برای اتصال کیف پول‌هایشان طراحی شدند. در نتیجه به کلاهبرداران اجازه می ‌دهند به وجوه آنها دسترسی پیدا کنند.

در دام این کلاهبرداری ها نیفتید!

به نقل از یوتودی، کارشناسان امنیت سایبری به کاربران هشدار داده اند که با این وب سایت های مشکوک تعامل نداشته باشند. علاوه بر این، اکیداً توصیه می شود که کیف پول خود را به این پلتفرم ها متصل نکنید، زیرا ممکن است منجر به سرقت دارایی شود.

کلاهبرداری های مرتبط با توکن PEPE2 بر خطرات و چالش ‌های ذاتی در بازار پرنوسانی که در حال حاضر شاهد آن هستیم، اشاره دارد. چشم انداز سود بیشتر می تواند وسوسه انگیز باشد. با این حال انجام تحقیقات کامل و اعمال قضاوت صحیح هنگام بررسی فرصت های سرمایه گذاری بسیار مهم است.

ساده ‌ترین کاری که یک سرمایه‌گذار می‌تواند انجام دهد این است که در مورد قرارداد هوشمندی را که با آن در تعامل است بیشتر تحقیق کند.


[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا