ارز دیجیتال

بیت کوین، خریداران اتریوم را پشیمان کرد!

به گزارش اقتصادنیوز ، دو سه روزی می شود که ارزهای دیجیتال درجا می زنند. این درجا زدن ها پس از آن اتفاق می افتد که بازار با یک رشد خوب مواجه شد.

اما حالا قیمت ها در حال درجا زدن هستند که این موضوع از نظر تحلیلگران تکنیکال می تواند مقدمه یک رشد دیگر باشد. امروز بیت کوین با رشد حدود یک درصدی، در حدود نرخ 30700 دلار معامله می شود.

بازده هفتگی و ماهانه این ارز دیجیتال همچنان خوب است. در مقیاس هفتگی و ماهانه، بیت کوین 14 درصد افزایش قیمت داشته که بازدهی مطلوبی به خصوص در مقیاس هفتگی است.

بیت کوین با ارزش بازار 595 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته 15 میلیارد دلار معامله شده است.

اتریوم منفی شد

اتریوم برخلاف بیت کوین، امروز منفی است. افت قیمت اتریوم البته رقم قابل توجهی نیست و حتی به نیم درصد هم نمی رسد. هم اکنون این آلت کوین با نرخ حدود 1880 دلار معامله می شود.

اتریوم در مقیاس هفتگی 8 درصد و در مقیاس ماهانه هم 2 درصد رشد کرده است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار 225 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته 8 میلیارد دلار معامله شده است.

بررسی بازده هفتگی و ماهانه اتریوم نشان می دهد این آلت کوین در یک ماه گذشته وضعیت بدتری نسبت به بیت کوین داشته و نتوانسته پا به پای بزرگ ترین ارز دیجیتال رشد داشته باشد.

رشد 18 درصدی بیت کوین‌کش

امروز تقریبا تعداد نمادهای مثبت و منفی، یکسان است. در فهرست 50 ارز برتر بازار، بیشترین رشد قیمت را بیت کوین کش دارد که 18 درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است.

آربیتروم هم با رشد 5 درصدی جزو نمادهای پربازده امروز محسوب می شود. استلار با افزایش قیمت 4 درصدی دیگر نماد پربازده است. مابقی نمادهای مثبت هم رشد کمتر از 3 درصد داشته اند.

در فهرست نمادهای منفی، نیر پروتکل و الگوراند با افت 4 درصدی بیشترین کاهش قیمت را دارند. استکس هم 3 درصد افت کرده و مابقی نمادهای منفی، افتی کمتر از 3 درصد دارند.

در مقیاس هفتگی همچنان وضعیت بازار خوب است و به جز BNB و ریپل که حدود یک درصد کاهش قیمت داشته اند، مابقی نمادها مثبت بوده اند.

بیشترین رشد قیمت هفتگی را بیت کوین کش با جهش 119 درصدی دارد. آوی و وی چین هم طی این مدت 24 درصد رشد کرده اند.

ارزش بازار 11 درصد رشد کرد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با رشد حدود نیم درصدی به 1.18 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم 11 درصد رشد کرده و به رقم 36 میلیارد دلار رسیده.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته حدود 2.5 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 33 میلیارد دلار معامله انجام شده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا