بورس

پرمعامله‌ترین نمادهای بورس در روز سه‌شنبه +جدول‌معاملات

اکوایران: در معاملات امروز نماد فارس بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را به خود اختصاص داد.

به گزارش اکوایران، در معاملات روز سه‌شنبه 6 تیرماه، ارزش معاملات خرد سهام با افزایش اندک 2 درصدی به نسبت روز معاملاتی قبل به رقم 6 هزار و 720 میلیارد تومان رسید. 

به استثنای روز یکشنبه، در باقی روزهای هفته، ارزش معاملات خرد در محدوده 6 هزار میلیارد تومانی بوده است. روز یکشنبه نیز ارزش معاملات خرد 7 هزار و 550 میلیارد تومان بود. 

بیشترین ارزش معاملات 

در معاملات امروز نماد فارس بیشترین ارزش معاملات  بازار سهام  را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 324 میلیارد تومان بود. 

پس از فارس، ونوین بیشترین ارزش معاملات را داشت و خکمک رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن، دو نماد ثفارس و وبملت در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفتند.

بیشترین حجم معاملات

در جدول حجم معاملات نیز سهام ونوین با تعداد 483 میلیون و 152 هزار و 873 سهم در صدر قرار گرفته است. شهر در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به شستا تعلق داشت. دو نماد دی و وبملت نیز در رتبه‌های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند. 

ریزش شاخص‌ها

امروز شاخص بورس  تهران 27 هزار و 923 واحد نسبت به روز کاری گذشته افت کرد و تا سطح 2 میلیون و 168 هزار و 203 واحد پایین آمد. شاخص کل هم وزن  بورس  نیز با ریزش 5 هزار و 544 واحدی در رقم 750 هزار و 637 واحدی ایستاد. 

شاخص کل  فرابورس  نیز با کاهش 240 واحدی به رقم 27 هزار و 786 واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن  فرابورس  با کاهش 821 واحد به سطح 137 هزار و 658 واحد رسید. 

بورس

 

 


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا