ارز دیجیتال

مایکل سیلور: بیت کوین از این قیمت ۱۰ برابر می‌شود!

مایکل سیلور، بنیان‌گذار MicroStrategy و طرفدار متعصب بیت کوین، معتقد است که تنها راه برای بیت کوین، صعود دوباره است. وی در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ، مانند همیشه آلت کوین‌ها را نادیده گرفته است.

سیلور در مصاحبه خود با بلومبرگ در روز سه شنبه، نظرات خود را در حالی بیان کرد که شرکت مایکرواستراتژی، بیت کوین را به‌عنوان تنها دارایی قابل سرمایه‌گذاری در سطح نهادی در فضای کریپتو می‌بیند و قبول دارد.

سیلور می‌گوید:

بیت کوین مانند تنها بازی موجود در یک شهر است، نه تنها بیت کوین تنها گزینه برای سرمایه‌گذاران کریپتو است؛ بلکه برای این ارز خاص، هیچ حد ومرزی وجود ندارد. اکنون فکر می‌کنم مردم در حال درک این موضوع هستند که هیچ ارزی جایگزین بیت کوین نخواهد شد. مرحله منطقی بعدی این است که بیت کوین از همین لحظه 10 برابر و سپس دوباره 10 برابر شود. در نهایت، من اطمینان دارم که صرافی‌های ارز دیجیتال متوجه این موضوع خواهند شد که بیت کوین تنها دارایی با ارزش در این حوزه است.

سیلور همچنین اشاره کرد که دامیننس بیت کوین تنها در سال جاری از 40 به 49 درصد رسیده است. دامیننس بیت کوین به سهم بازار آن در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال اشاره دارد. او افزود:

وقتی استیبل کوین‌ها و توکن‌ها از بین بروند، این چیرگی در طولانی‌مدت به سمت 80 درصد خواهد رفت.

مایکل سیلور مدت‌هاست که یک ماکسیمالیست بیت‌کوین بوده است، کسی که از بیت‌کوین بیش از همه ارزهای دیجیتال دیگر دفاع و حمایت می‌کند. ماکسیمالیست‌ها (یا “ماکزیم‌ها”) به‌طور فعال آلت کوین‌ها را از بیت کوین متمایز می‌دانند. اغلب آنها را به‌عنوان تقلیدی کم رنگ از ارز دیجیتال اصلی و حتی به‌عنوان کلاهبرداری یاد می‌کنند.

سیلور شفافیت SEC را ستایش می‌کند!

سیلور همچنین نبود سرمایه‌گذاری نهادی در حوزه ارزهای دیجیتال را ناشی از “شک و شبهه” می‌داند.

سیالر افزود:

وقتی که شک و شبهه‌ها در فضای کریپتو از بین برود، خواهید دید که مقدار زیادی پول به این فضا سرازیر می‌شود و صرافی‌های ارز دیجیتال عملکرد بسیار بهتری از خود نشان خواهند داد.

شاید تعجب‌آور نباشد که سیلور از هاوینگ بیت کوین در سال آینده، افزایش نرخ هش و اقدامات شفافیت و نظارتی SEC به‌عنوان سوخت در روند صعودی بعدی اشاره کرد. هفته گذشته، SEC  در اقدام خود علیه بایننس، چندین آلت کوین بزرگ را به‌عنوان اوراق بهادار معرفی کرد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا