ارز دیجیتال

آیا فروش بزرگ نهنگ خفته بایننس کوین نشان از فروپاشی قیمت در آینده دارد؟

[ad_1]

یک نهنگ BNB بخشی از دارایی خود را پس از دو سال انباشت در بحبوبه سرکوب مداوم صنعت کریپتو به فروش رساند.

براساس حساب تحلیلگر زنجیره‌ای Lookonchain، این نهنگ 1000 توکن BNB را به قیمت 230 دلار به فروش رساند و 2.3 میلیون دلار به جیب زده است. این کیف پول هنوز 15000 توکن به ارزش 3.5 میلیون دلار دارد.

براساس گزارش Lookonchain، این نهنگ دو سال پیش توکن بایننس را به قیمت ارزان انباشت کرد. این نهنگ با انتقال 10 BNB به SafeMoon و دریافت 100 تریلیون توکن SafeMoon توانست آن را به قیمت 110000 BNB بفروشد، تجارت سودآوری داشت. ارزش BNB در آن زمان 47.5 میلیون بود بنابراین نهنگ سود قابل توجهی کسب کرد. این نهنگ در حال حاضر 25000 SafeMoon دارد.

این فروش در حالی انجام می‌شود که هفته گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برخی توکن‌ها را اوراق نامید. و رگولاتورها خواستار مسدود شدن دارایی‌های Binance.US و مدیرعامل آن به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار شدند. قیمت BNB چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بیش از 22 درصد ارزشش را در هفت روز گذشته از دست داد و در حال حاضر با قیمت 233 دلار معامله می‌شود.

شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از بایننس و رقیب کوین بیس منجر به خروج و کاهش قیمت ارزهای دیجیتال شده است. به گفته ارائه دهند تجزیه و تحلیل کریپتو Nansen بیش از 2.5 میلیارد دلار سرمایه از بایننس در هفته روز گذشته خارج شده است. Binance.US نیز 112 میلیون سرمایه‌گذارایی دارایی خود را خارج کردند. بایننس گفته به شدت از اتهامات خود در مقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار دفاع خواهد کرد.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا