ارز دیجیتال

در بحبوبه کاهش قیمت‌ها، این دو آلتکوین ارزشمند را زیرنظر داشته باشید!

[ad_1]

کل بازار ارزهای دیجیتال به‌خاطر افزایش نظارت‌های توسط آمریکا با عدم اطمینان مواجه هستند که این موضوع منجر به اصلاح جزئی در دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین شد. زمانی که بیت کوین در حال کاهش است، جامعه ارزهای دیجیتال به‌دنبال رمزارزهای هستند که جایگزین بیت کوین می‌باشند و پتانسیل تاثیرگذاری بر کل بخش را دارند.

کارشناس و تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، پوپ، در 10 ژوئن دو ارز ریپل و لایت کوین را به‌عنوان آلت‌کوین‌های اصلی برای نظارت در آینده نزدیک معرفی کردند.

ریپل

یکی از تحلیلگر‌ها به‌طور خاصر بر اهمیت شکایت جاری علیه ریپل که باعث تغییر می‌شود اشاره کرد. پس از تجزیه‌وتحلیل نمودار هفتگی ریپل، سناریوی شکست احتمالی ارز دیجیتال را شناسایی کرد. او می‌گوید اگر ریپل بتواند به راحتی از مقاومت 0.52 دلار فرارتر رود، می‌تواند تا مرز 1 دلار افزایش یابد.

اگر مقاومت را بشکند، فکر می‌کنم می‌تواند تا 0.75 دلار شروع به رشد کرد، اما به احتمال زیاد به سمت 1 دلار یا بیشتر برود. برای شکستن این منطقه مقاومت، یک تلنگر نیاز است.

با توجه به جدول زمانی بالقوه برای حرکت قیمت، این تحلیلگر اشاره کرد که ممکن است چند هفته طول بکشد تا سناریویی پیش‌بینی آشکار شود. در حال حاضر ریپل با قیمت 0.49 دلار معامله می‌شود و روزانه حدود 8 درصد ضرر را تجربه می‌کند.

این تحلیلگر همچنین به ارتباط بین ریپل و دوج کوین اشاره کرد. اگر ریپل طبق پیش‌بینی حرکت کند، انتظار می‌رود به‌دلیل همبستگی قابل توجه به این دو ارز، تمرکز به سمت دوج کوین تغییر کند.

لایت کوین

در مورد لایت کوین، پوپ تحلیلگر می‌گوید که قیمت این ارز دیجیتال احتمالا شاهد حرکت قابل توجهی خواهد بود. زیرا در ماه‌های آینده میزان پاداش استخراج این توکن نصف می‌شود، که پیش‌بینی می‌شود به ارزش‌گذارای توکن کمک کند.

همچنین این تحلیلگر می‌گوید که روند اخیر قیمت نشان می‌دهد که لایت کوین آماده است تا از مرحله تثبیت خود خارج شود و یک ساختار مثلث صعودی کلاسیک را تشکیل دهد.

در حال حاضر لایت کوین با مقاومت 100 دلار مواجه است، پوپ اشاره می‌کند که فراتر رفتن از این سطح به شرطی رخ می‌دهد که لایت کوین بتواند سطح 92 دلار پس بگیرد. با این حال، این تحلیلگر در مورد نوسانات احتمالی بازار هشدار داد.

این تحلیلگر همچنین خاطر نشان کرد که عملکرد لایت کوین ارتباط نزدیکی با حرکت بیت‌کوین دارد. طبق پیش‌بینی‌های وی، اگر بیت‌کوین به 26500 دلار برسد، به‌طور بالقوه می‌تواند باعث افزایش قیمت لایت کوین شود.

علاوه بر این پوپ پیش‌بینی می‌کند که لایت‌کوین این پتانسیل را دارد که تا حداقل 170 دلار افزایش یابد. سطح قیمتی که سرمایه‌گذاران ممکن است در آن سود کسب کنند. با توجه به اینکه لایت‌کوین در حال حاضر با قیمت 77.07 دلار معامله می‌شود. پوپ می‌گوید قیمت 77.1 دلار فرصتی مناسب برای انباشت دارایی است.

این تحلیلگر می‌گوید با توجه به اینکه بازار عمومی آلت کوین اخیر شاهد رکود بود و براساس نمودار هفتگی شمع، به نظر می‌رسد در آینده کوتاه مدت نزولی است.

او تاکید کرد تا زمانی که بازار بتواند کل سرمایه خود را بالای یک تریلیون دلار حفظ کند، نیاز به هشدار نیست.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا