بورس

سکه نیم‌ ساعته 500 هزار تومان ارزان شد

او با اشاره به کاهش ۵۰۰ هزار تومانی حباب سکه نسبت به روزهای قبل، تأکید کرد: سکه از ۲۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کاهش یافته است، حباب سکه الان ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شده است.

به گفته کشتی‌آرای، پیش بینی می شود که در ادامه روز جاری و روزهای آتی بازهم قیمت طلا و سکه در بازار با کاهش همراه باشد.

وی با اشاره به سقوط قیمت دلار در بازار گفت: قیمت دلار نیز که دیروز در کانال ۴۹ هزار تومان در نوسان بود از ساعتی قبل به کانال ۴۷ هزار تومان بازگشته است؛ کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز موجب شده تا خریداران و فروشندگان معاملات خود را با احتیاط انجام دهند.

این فعال بازار طلا و سکه همچنین به کاهش قیمت طلا اشاره و تصریح کرد: هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز از ۲ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان به ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۶۱ دلار است.

۴۶۲۲۰


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا