ارز دیجیتال

بازگشت آرامش به بازار ارزهای دیجیتال

به گزارش اقتصادنیوز، روز گذشته افت سنگین بازار ارزهای دیجیتال، فعالان این بازار را شوکه کرد. وضعیت طوری بود که هر نمادی کمتر از 5-6 درصد افت داشت، نسبت به سایر نمادها در ساحل آرامش بود. اما امروز وضعیت متفاوت شده و گرچه هنوز در برخی از نمادها فشار فروش وجود دارد، اما بسیاری از آن ها هم وضعیت بهتری پیدا کرده اند.

بیت کوین که دیروز با افت 3 درصدی وضعیت خیلی بدی نداشت، امروز حدودا نیم درصد رشد کرده و در حدود نرخ 25750 دلار معامله می شود.

بیت کوین نسبت به یک هفته قبل 5 درصد کاهش قیمت داشته و نسبت به یک ماه قبل 6 درصد افت کرده است. ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 13 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 499 میلیارد دلار است.

افت 8 درصدی اتریوم در یک هفته

اتریوم هم امروز حدودا نیم درصد رشد کرده و نسبت به روز گذشته که افت 4 درصدی داشت، وضعیت متفاوتی را تجربه می کند.

این آلت کوین هم اکنون در نرخ 1750 دلار معامله می شود. اتریوم نسبت به هفته گذشته 8 درصد کاهش قیمت داشته و در مقیاس ماهانه نیز افت یک درصدی را روی تابلو معاملات نمایش می دهد.

ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته کمتر از 6 میلیارد دلار بوده که نسبت به دیروز کاهش زیادی داشته است. ارزش بازار آن نیز عدد 210 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

رشد 11 درصدی کاردانو

تعدادی از آلت کوین هایی که روز گذشته افت های سنگینی داشتند، امروز بخشی از افت دیروز خود را جبران کرده اند. در فهرست 50 ارز برتر بازار، تقریبا تعداد نمادهای مثبت و منفی برابر است. با این تفاوت که نمادهای منفی افت سنگینی نداشته اند اما تعدادی از مثبت ها، رشدهای خوبی را تجربه کرده اند.

کاردانو امروز با رشد 11 درصدی بیشترین افزایش قیمت را در این فهرست داشته. البته با وجود این رشد هم کاردانو سقوطی سنگین طی یک هفته گذشته داشته و 29 درصد از بهای خود را از دست داده است.

پالیگان و کرونوس هم با رشد 7 درصدی دیگر نمادهای پربازده امروز هستند. استکس، سولانا، اتم و گراف نیز با رشد 5 درصدی بازدهی خوبی به خریداران دیروز داده اند.

در فهرست نمادهای منفی، بیت دائو با افت 3 درصدی بیشترین کاهش قیمت را دارد. لیدو دائو نیز 2 درصد افت کرده است. مابقی نمادهای منفی، افتی کمتر از 2 درصد داشته اند.

ارزش معاملات سقوط کرد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز حدود 6 دهم درصد رشد نسبت به روز گذشته داشته و به رقم 1.05 تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش معاملات 34 درصد کاهش یافته و تابلو معاملات، عدد 31 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

ارزش معاملات دیفای 2 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 29 میلیارد دلار معامله انجام شده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا