ارز دیجیتال

یک نهنگ 4 تریلیون شیبا به صرافی بایننس منتقل کرد، آیا ریزش بیشتری در پیش است؟

در 9 ژوئن، ردیاب بلاک چین، Whale Alert تراکنشی را گزارش داد که در آن 4 تریلیون توکن شیبا به بایننس منتقل شده است. ارزش این تعداد توکن شیبا برابر با 31.7 میلیون دلار بود و ضرر کمی فقط 1.8 دلار قبل از سقوط قیمت شیبا متحمل شد.

در حالی که واکنش‌های متعددی نسب به این معامله وجود دارد، فعالان بازار می‌گویند این انتقال گردش در عرضه شیبا را 1 درصد افزایش داد و به 578.9 تریلیون توکن رساند. طبق داده‌های Shibburn، توکن‌های بدون سهام همچنین تعداد توکن‌های شیبا به 10.41 تریلیون کاهش می‌دهند.

افزایش عرضه در گردش، فشار فروش بر شیبا را افزایش می‌دهد و قیمت شیبا 18.3 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت و به 0.00000648 دلار رسید. با این حال، عملکرد قیمت آن منعکس کننده روند کلی در بازار کریپتو در طول دوره گزارش است.

مشکلات نظارتی اخیری که صرافی‌های ارزهای دیجیتال بزرگ در این فضا با آن مواجه هستند، احساسات و اشتهای سرمایه‌گذاران را برای صنعت کم‌رنگ کرده است.

داده‌های IntoTheBlock همچنین نشان می‌دهد که کاهش قیمت درصد زیان سرمایه‌گذاران شیبا را به 89 درصد افزایش داده‌ است. براساس داده‌های شرکت تحلیلی بلاک‌چین، تعداد میلیونرهای شیبا نیز به 1207 کاهش یافت.

حجم معاملات شیباریوم به نزدیک 20 میلیون رسید

طبق داده‌ها شبکه آزمایشی شیباریوم شاهد افزایش حجم کل تراکنش‌های آن نزدیک به 20 میلیون بوده است. در طول هفته گذشته این شبکه به‌طور متوسط 500000 تراکنش روزانه را پردازش کرده است.

طبق گزارش Puppyscan، 19.58 میلیون Puppyne تراکنش را تکمیل کرده و 1.2 میلیون بلاک را تا زمان انتشار پردازش کرده است. میانگین زمان بلاک 9.8 ثانیه، در حالی که آدرس‌های کیف پول شبکه بالای 16.7 میلیون است.

براساس گزارش Shibburn، میزان توکن‌سوزی در 24 ساعته گذشته 4000 درصد افزایش یافت و به 227.44 میلیون توکن رسید.

این اعداد نشان می‌دهد که این شبکه به شدت توسط جامعه شیبا مورد استفاده پذیرش قرار گرفته است. شیباریوم یک راه‌حل لایه مبتی بر اتریوم که برای اکوسیستم شیبا ساخته شده است. در حالی که شبکه اصلی آماده نیست، تیم شبکه آزمایش Puppynet خود را در 11 مارس در دسترس عموم قرار داد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا