ارز دیجیتال

آیا چیت کت تازه وارد با افزایش ۳۵٪ میراث دوج کوین را شکست می دهد؟

آیا چیت کت تازه وارد با افزایش ۳۵٪ میراث دوج کوین را شکست می دهد؟

این روزها در اکوسیستم ارز دیجیتال تعادل وجود ندارد، زیرا بیت کوین و آلت کوین ها روندهای رشد متفاوتی را نشان می دهند. با وجود همه بی اطمینانی ها در بازار، میم کوین جدیدی با مضمون گربه به نام چیت کت (ChitCAT) به تازگی سروصدا کرده است. این میم کوین در یک حرکت پیشرو، جهش عظیم ۳۵ درصدی داشت و قیمت آن در حال حاضر ۰.۱۵۵۸ دلار است.

ChitCAT یک توکن میم عجیب است که برای ارائه یک dApp پیام رسانی غیرمتمرکز بر اساس فناوری بلاک چین و پروتکل ارتباطات بین بلاک چین ایجاد شد. ChitCAT به عنوان یک ابزار برای ارائه راه‌حل ارتباطی مطمئن برای کاربرانش ایجاد شد. چیت کت آنها را قادر می ‌سازد فقط با یک آدرس کیف پول پیام ارسال کنند و تماس‌ های صوتی و ویدیویی برقرار کنند.

این ویژگی در حقیقت ماموریت بنیادی این میم کوین است. همچنین آن را در مقایسه با میم کوین های دیگری مثل شیبا اینو، دوج کوین و پپه تبدیل به یک توکن میم کمیاب می ‌کند. این توکن ‌هایی که بیشتر تثبیت شدند، ابزارهای اکوسیستم خود را در طول سال‌ ها تکمیل کردند. این یک متمایز برای ChitCAT تازه کار است.

طیق اخبار میهن سیگنال، قیمت فعلی ChitCAT یکی از مهمترین مزایای آن از زمان آغاز به کارش است. با اینحال گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا می تواند میراث Dogecoin یا حتی PEPE را در درازمدت شکست دهد یا خیر، در حال افزایش است.

مزیت عرضه توکن چیت کت

به نقل از یوتودی، ChitCAT ممکن است با یک جامعه در حال رشد نسبتاً جدید همراه شود. این میم کوین دارای توکنومی نسبتاً رشد محور است. با عرضه کل خود در حدود ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن CHITCAT، میم کوین امیدوار است از مدل عرضه کم و تقاضای بالا برای ترسیم منحنی رشد بلندپروازانه در طول زمان استفاده کند.

این طور که معلوم است، دیدگاه‌ ها، ماموریت ‌ها و توکنومیک‌ های بنیادی این میم کوین قوی به نظر می ‌رسند. با اینحال شکست میراث Dogecoin مستلزم جلب حمایت شخصیت‌رهای برتر دنیای فناوری از جمله ایلان ماسک، مارک کوبان و مالک دالاس ماوریکس است. از آنجایی که جلب حمایت ماسک غیرممکن است، نمی‌ توان انتظار رشد این توکن را از طریق حمایت این سرمایه گذار داشت.منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا