بورس

مجامع استقلال و پرسپولیس چه زمانی برگزار می‌شود؟ – تجارت‌نیوز

[ad_1]

سرپرست دفتر شرکت‌ها و آماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی‌سازی در مورد مجامع استقلال و پرسپولیس گفت: مجمع استقلال ۱۰ صبح  و مجمع پرسپولیس ساعت دو ظهر  یکشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، حسین امیررحیمی با اشاره به برگزاری مجامع باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: مجامع دو باشگاه در روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه تشکیل شد، اما از آنجایی که جمع‌بندی نهایی افرادی که قرار است اعضای هیات مدیره باشگاه باشند انجام نشده است، برگزاری مجامع به روز یکشنبه ۲۱ خردادماه موکول شد.

وی ادامه داد: بر این اساس مجمع استقلال ۱۰ صبح  و مجمع پرسپولیس ساعت دو ظهر  یکشنبه برگزار خواهد شد. اما اینکه در روز یکشنبه به نتیجه برسد یا خیر از سطوح کارشناسی خارج شده است و در اختیار وزارت ورزش و  سازمان خصوصی‌سازی است.

بر اساس این گزارش، مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در روز سه‌شنبه برگزار شد اما به نتیجه نرسید. بر این اساس حسین قربان‌زاده – رئیس سازمان خصوصی‌سازی – اعلام کرد که امروز صبح در مجمع باشگاه استقلال حضور پیدا کردم و علیرغم فوریت لازم در تعیین تکلیف مدیریت باشگاه‌ها و آمادگی برای انتخاب هیات مدیره جدید بر اساس نتیجه عملکرد کمیته نظارت مشترک که حاصل بررسی رزومه و انجام مصاحبه با ۲۸ نامزد عضویت هیات مدیره بود، به درخواست وزیر ورزش و جوانان جهت بررسی و اظهارنظر نهایی ایشان، تا ۱۰ صبح روز یکشنبه تنفس اعلام شد.

منبع: ایسنا

 

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا