ارز دیجیتال

Crypto.com خدمات صرافی سازمانی در آمریکا را متوقف می‌کند

[ad_1]

Crypto.com پس از تعلیق این دسته از خدمات خود از ۲۱ ژوئن، دیگر خدماتی به مشتریان سازمانی در ایالات متحده ارائه نخواهد داد.

به گزارش والکس و به نقل از cointelegraph، صرافی ارز دیجیتال کریپتو دات کام (Crypto.com)، مستقر در سنگاپور، محدودیت تقاضا از طرف مشتریان سازمانی را به عنوان محرک اصلی این تصمیم اعلام کرده که تحت شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال تشدید شده است.

بیانیه‌ Crypto.com نشان می‌دهد که کاربران سازمانی پیش از تصمیم این پلتفرم برای تعلیق خدمات خود، از آن مطلع شده بودند. اپلیکیشن موبایلی و پلتفرم خدمات خرده‌فروشی Crypto.com به صورت کامل در ایالات متحده فعال باقی می‌ماند.

کاربران غیرتجاری آمریکایی هنوز هم به معاملات مشتقات ارزهای دیجیتال که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم می‌شود، دسترسی دارند. این کاربران از آپشن‌های UpDown این صرافی نیز بهره‌مند هستند که به آنها امکان باز کردن پوزیشن‌های خرید و فروش برای حرکات آینده ارزهای دیجیتال مختلف را می‌دهد.

کریپتو دات کام

Crypto.com با اینکه ارائه خدمات خود را به مشتریان سازمانی در ایالات متحده متوقف کرده، اما همچنان به بازگشت احتمالی خدمات خود در این زمینه امیدوار است.

این صرافی با وجود اینکه بخش عرضه نهادی خود را در ایالات متحده می‌بندد، اما اخیراً مجوز رسمی پرداخت سازمانی را از مقامات مالی سنگاپور برای ارائه توکن‌های پرداخت دیجیتال دریافت کرده و این امر اجازه می‌دهد تا خدمات خود را در این کشور ارائه دهد.

ژوئن ۲۰۲۳ ماه پرفراز و نشیبی برای صرافی‌های ارزهای دیجیتال در آمریکا بوده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) صرافی‌های Binance.US و Coinbase را هدف گرفته و علیه هر دوی آنها به دلیل تخلفاتی در قوانین اوراق بهادار پرونده تشکیل داده است.

بخش عمومی جامعه ارزهای دیجیتال به این اقدامات SEC واکنش نشان داده است، زیرا به نظر می‌رسد که سرکوب نظارتی ایالات متحده در این صنعت حدود هشت ماه پس از ورشکستگی FTX شدیدتر شده است.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا