ارز دیجیتال

از هیچ به هیچ؛ کاهش قیمت شیبا، میلیونرهای این میم‌کوین را با سرعت از بین خواهد برد!

شیبا یکی از بدترین دوران خود را می‌گذارند و ارزش آن 90 درصد از بالاترین قیمت ثبت شده را از دست داده است. در نتیجه تعداد میلیونرهای شیبا به سرعت در حال کاهش است و اکنون قیمت شیبا به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

از انجایی که قیمت شیبا به‌دلیل عوامل منفی بازار به‌سرعت کاهش یافت، دارندگان مختلف به سرعت وضعیت میلیونر خود را از دست دادند. در حال حاضر با قیمت موجود فقط 1207 نفر هنوز میلیونر هستند.

این آدرس‌ها که حداقل یک میلیون دلار توکن دارند، روز به روز کمتر می‌شوند. یکی از دلایل این کاهش این واقعیت است که میم‌کوین پشتیبانی خود را در 0.000008 دلار از دست داد و بیشتر کاهش یافت. با این حال این موضوع نیز وجود دارد که سرمایه‌گذاران بزرگ دارایی‌های خود را با عجله می‌فروشند، زیرا قیمت مدام کاهش می‌یابد و به نظر می‌رسد پایان برای کاهش آن وجود ندارد.

این توکن‌های که در بازار فروخته می‌شوند، ظاهرا توسط سرمایه‌گذارن کوچک‌تر جذب می‌شوند که منجر به توزیع یکنواخت‌تر بین دارندگان می‌شود. در حال حاضر تعداد کل کیف پول‌هایی که حداقل یک میلیون دلار توکن دارند، تنها 0.1 درصد از کل پایه دارندگان آن را تشکیل می‌دهد.

سرمایه‌گذاران شیبا هنوز در حال زیان هستند

همانطور که سرمایه‌گذاران بزرگ به شدت آسیب می‌بینند، دیگر سرمایه‌گذاران کوچک نیز در حال زیان هستند. دارندگان شیبا نسبت به دارندگان 20 ارز برتر در وضعیت بدتر هستند و تنها 11 درصد از دارندگان در حاضر در وضعیت سوددهی هستند. مابقی یعنی بیش از 1.3 میلیون دارنده آن که بالغ بر 86 درصد می‌شوند، همگی با قیمت کنونی زیان‌ده هستند و تنها 3 درصد در قلمرو بی‌طرف می‌باشند.

برای مقایسه دوج کوین که سرسخت‌ترین رقیب شیبا است، هنوز 50 درصد از دارندگان آن در حالت سوددهی هستند. 62 درصد از دارندگان بیت کوین در وضعیت سود هستند. در حالی که دارندگان سود اتریوم 65 درصد از کل سرمایه‌گذاران را تشکیل می‌دهند.

اگر باد معکوس نزولی فعلی بازار به‌زودی تغییر روند ندهد و قیمت‌ها به کاهش ادامه دهند، سطح سودآوری شیبا برای دارندگان می‌تواند بیشتر کاهش یابد. این همچنین به این معنی است که تعداد میلیونرهای شیبا حتی بیشتر کاهش می‌یابد.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا با قیمت 0.0000079 دلار معامله می‌شود که شاهد رشد ناچیز 0.33 درصدی در 24 ساعت گذشته و زیان 6.25 درصدی در نمودار 7 روزه است. ارزش بازار آن در حال حاضر تقریبا 4.7 میلیارد دلار است که آن را به هفدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می‌کند.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا