ارز دیجیتال

شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار رسید، آیا وقت سرمایه گذاری است؟

[ad_1]

شیبا اینو به ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار رسید، آیا وقت سرمایه گذاری است؟

شیبا اینو به 0.000008 دلار رسید، آیا وقت سرمایه گذاری است؟

شیبا اینو به سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار بازگشته است. این بهبود ممکن است برای سرمایه‌ گذاران شیب کمی آسودگی خاطر ایجاد کند. با این حال این میم کوین هنوز چیزهای زیادی نیاز دارد تا به یک موقعیت سرمایه ‌گذاری جذاب برسد.

بر اساس گزارشات IntoTheBlock، حدود ۸۶ درصد از سرمایه‌ گذاران SHIB در حال حاضر «زیر آب» هستند. به این معنی که با سرمایه ‌گذاری‌ های خود در موقعیت زیان‌ دهی قرار دارند. این واقعیت تلخ بر نوسانات و ریسک سرمایه گذاری در میم کوین هایی مانند SHIB تاثیر می گذارد. میم کوینی که می تواند شاهد نوسانات قیمتی گسترده به دلیل احساسات و تبلیغات بازار باشد.

چه کسانی از شیبا اینو سود می برند؟

در همین حال طبق اخبار میهن سیگنال، تنها ۱۱ درصد از سرمایه گذاران SHIB در سود هستند. این نشان می دهد آنها توکن را با قیمت پایین تری خریداری کردند و در حال حاضر سودهایی را تجربه می کنند. به احتمال زیاد اینها اولین دارندگان شیب هستند که در نخستین روزهای آغاز به کار کریپتو، خرید کردند و در طی فراز و نشیب های آشفته بازار، توکن های خود را حفظ کرده اند.

به نظر می رسد قیمت شیبا اینو که در حال حاضر در سطح ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار است، سطح حمایت قابل قبولی را تشکیل داده است. این رویداد تا حد زیادی به لطف این دارندگان بلندمدت شکل گرفت که بعید به نظر می رسد در حال حاضر دارایی های خود را بفروشند. این مقاومت در برابر فروش می تواند تا حدی ثبات قیمت را برای SHIB ایجاد کند و ممکن است از افت بیشتر قیمت جلوگیری کند.

با این وجود، برای اینکه شیبا اینو برای سرمایه گذاران جذاب تر شود، باید چیزی بیش از انعطاف‌پذیری را در قیمت فعلی خود نشان دهد. این نیاز به نشانه هایی از رشد پایدار، پذیرش گسترده تر و موارد استفاده فراتر از معاملات سوداگرانه دارد. همچنین، کاهش درصد سرمایه گذاران زیان ده، بی ‌شک اعتماد را تقویت می کند و سرمایه‌ گذاری‌ های جدید را جذب می‌ کند.


[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا