ارز دیجیتال

خبر بد برای طرفداران شیبا؛ احتمال سقوط آزاد در روزهای آینده!

روند قیمت شیبا در چندین هفته گذشته یک روند نزولی پایدار بود. در 24 ساعت گذشته قیمت این میم‌کوین نزدیک به 4 درصد کاهش یافته است. در یک هفته گذشته قیمت شیبا 6 درصد کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل تکنیکال شیبا نشان دهنده احساسات نزولی غالب و کاهش تقاضا است. از آنجایی که بیت‌کوین نوسانات بالایی از خود نشان داده است، شیبا در تلاش برای پیشی‌ گرفتن از سطح مقاومت خود است.

با این حال، اگر بیت‌کوین بتواند پس از سقوط قابل توجه قیمت بهبود خود را حفظ کند، احتمال بازگشت قیمت شیبا وجود دارد. این مستلزم کاهش فشار فروش در جلساتی معاملاتی بعدی است.

نمودار یک روز نشان می‌دهد قدرت خرید بسیار پایین که این نشان دهنده عملکرد منفی قیمت شیبا است.

در زمان نگارش این مقاله قیمت شیبا 0.0000080 دلار است. با این حال گاوها با مقاومت 0.0000083 دلاری مواجه شدند که منجر به ادامه روند نزولی توکن شد. مقاومت سربار فوری برای شیبا در 0.0000083 دلار و بعد از آن سطح مقاومت دیگری در سطح 0.0000087 دلار وجود دارد.

اگر قیمت بتواند از مرز 0.0000087 دلار عبور کند، به‌طور بالقوه می‌تواند به سطح مقاومت 0.0000090 دلار نزدیک شود. برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی خو پایین‌تر بیاید به زیر 0.0000079 دلار سقوط می‌کند و کاهش بیشتر می‌تواند شیبا را به 0.0000074 دلار برساند.

شایان ذکر است، شیبا یک الگوی مثلث متقارن تشکیل داده بود و حرکت اخیر قیمت شاهد شکستن و رفتن به زیر مثلث بود که نشان‌دهنده تداوم احساسات نزولی در نمودار است. علاوه بر این، حجم معاملات این میم‌کوین در جلسه گذشته پایین بود که نشان دهنده عدم قدرت خرید در بازار است.

در طول ماه مه و اوایل ژوئن، شیبااینو با کاهش اعتماد خریداران مواجه شد که منجر به کاهش تقاضا برای این آلت‌کوین شد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط نیمه باقی ماند که نشان می‌دهد فروشندگان در بازار دست بالا را داشتند.

علاوه بر این، قیمت شیبا به زیر میانگین متحرک ساده رسید، که حرکت نزولی قیمت را تایید می‌کند و نشان می‌دهد فروشندگان حرکت قیمت در بازار را هدایت می‌کنند.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD)، که حرکت و تغییرات قیمت را نشان می‌دهد، هیستوگرام‌های قرمز رنگ مرتبط با سیگنال فروش توکن را تشکیل می‌دهد. این یک چشم انداز نزولی برای شیبا است.

علاوه بر این، باندهای بولینگر که نشان دهنده نوسان قیمت و احتمال نوسانات قیمت است، قبلاً کاهش یافته بود.

با این حال، در زمان انتشار، باندها شروع به واگرایی کردند که نشان دهنده افزایش احتمالی نوسان قیمت در جلسات معاملاتی آینده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا