ارز دیجیتال

مقصد نهایی برای شیبا اینو چه معنایی می دهد؟

مقصد نهایی برای شیبا اینو چه معنایی می دهد؟

شیبا اینو به جایی رسید که تحلیلگران از آن به عنوان “مقصد نهایی” یاد می کنند، یعنی سطح قیمت مهم ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار. از این سطح مدت‌ هاست که به‌ عنوان یک مانع حمایتی مهم یاد می شود. در حقیقت این سطح به طور بالقوه  تغییر روند SHIB را نشان می دهد. با این حال، روند صعودی که بسیاری از سرمایه‌ گذاران روی آن سرمایه ‌گذاری می ‌کردند، هنوز محقق نشده است. این موضوع نگرانی ‌هایی را در میان دارندگان SHIB ایجاد کرده است.

به نقل از یوتودی، شیبا اینو که اغلب از آن به عنوان “قاتل دوج کوین” یاد می شود، مدتی است که درگیر روند نزولی است. علیرغم چند تجمع خوش بینانه، این توکن به طور قابل توجهی شکست خورده است و آن را به این مقطع حساس سوق داده است. قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار به عنوان یک سطح حمایتی قوی در نظر افراد است. این سطح قیمت در گذشته اغلب به عنوان سکوی پرشی برای بهبود قیمت ها عمل می کرد.

با این وجود، علیرغم اینکه شیب به این نقطه قیمت محوری رسید، این میم کوین جهش صعودی مورد انتظار را نشان نداده است. در عوض، توکن همچنان حول این ارزش حرکت می‌ کند و باعث ایجاد نگرانی در بین سرمایه‌گذاران و ایجاد بحث‌ها در جامعه ارزهای دیجیتال می‌ شود. اکنون سوال این است که آیا شیبا اینو می‌تواند این سطح حمایت را حفظ کند یا به نزول می ‌رسد که نمایانگر یک مرحله نزولی مهم است.منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا