ارز دیجیتال

شیباریوم رکود 10 میلیون تراکنش را شکست!

[ad_1]

شیباریوم یک راه‌حل لایه 2 مبتنی بر اتریوم است که برای اکوسیستم شیبا ساخته شده است. در حالی که شبکه اصلی آماده نیست، تیم چند هفته پیش شبکه آزمایشی Puppynet در دسترس عموم قرار داد.

طبق گزارش‌های Puppyscan، شبکه آزمایشی Puppynet 10.3 میلیون تراکنش را تکمیل کرده و 921214 بلاک را تا زمان انتشار پردازش کرده است. میانگین زمان بلوک 5 ثانیه است، در حالی که آدرس‌های کیف پول شبکه بالای 15 میلیون است.

این در حالی است که تراکنش‌های روزانه این شبکه از اواسط اردیبهشت ماه روند صعودی داشته اشت. این شبکه از 12 مه به طور میانگین بیش از 300000 تراکنش روزانه داشته است.

توکن‌سوزی 3 میلیارد شیبا

افزایش فعالیت شبکه به معنای سودمندی بیشتر برای شیبا و افزایش توکن‌سوزی این میم‌کوین است. براساس داده‌های Shibburn در هفته روز گذشته بیش از 3 میلیارد توکن شیبا به کیف پول مرده ارسال شده است.

توکن‌سوزی در هفته‌های اخیر منجر به کاهش جزئی عرضه شیبا شده است. اگرچه هنوز بالای 589.3 تریلیون توکن است.

جامعه شیبا از لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر خواسته است تا توکن شیبا را در شبکه ادغام کند.

یک چهره برجسته در جامعه شیبا، در توییتی نوشت:

هر گونه مشکل در ادغام شیبا در توییتر را به ما اطلاع دهید. ما وفادارترین، مفیدترین و بزرگترین جامعه در دنیای رمزارزهای را داریم.

در حالی که هیچ اطمینانی در مورد ادغام وجود ندارد، جامعه هیجان‌زده است که یاکارینو از حساب رسمی شیبا و سایر پروژه‌های رمزنگاری پیروی می‌کند.

عملکرد قیمت شیبا

طبق داده‌های منتشر شده توسط کوین مارکت کپ، قیمت شیبا در 30 روز گذشته 18 درصد کاهش یافت و در زمان انتشار این مطلب به 0.00000872 دلار رسید. داده‌های IntoTheBlock همچنین نشان می‌دهد که اکثر دارندگان این میم‌کوین در حال حاضر در ضرر هستند.

عملکرد قیمت با توجه به سیل فعالیت‌ها و تحولات در اکوسیستم آن شگفت‌آور است.

با این حال، با وجود ظهور میم‌کوین‌های جدیدتر مانند په په، شیبا همچنان یک دارایی دیجیتال محبوب در بازار ارزهای دیجیتال است.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا