ارز دیجیتال

متامسک: از کاربران کیف پول خود، مالیات دریافت نمی‌کنیم!

[ad_1]

ConsenSys صاحب کیف پول اتریوم متامسک در 21 می اعلام کرد که از کاربران ارزهای دیجیتال مالیات دریافت نمی‌کند. او گفت مالیات فروش برای کاربران متامسک اعمال نمی‌شود.

ConsenSys در توییتر گفت:

بیایید یک چیز را روشن کنیم. متامسک مالیات بر تراکنش‌های رمزنگاری دریافت نمی‌کند و ما هیچ تغییر در شرایط خود برای انجام این کار ایجاد نکرده‌ایم.

ConsenSys توضیح داد که فقط مالیات‌های فروش را بر روی برخی از خدمات مانند Ethereum API Infura که از طریق کارت اعتباری انجام می‌شود اعمال می‌کند.

این شرکت افزود که از توییت‌های که حاوی اطلاعات نادرست هستند آگاه است و گفت که این ادعاها نادرست است.

پیش از این اعضای جامع کریپتو نکرانی‌های خود را در مورد شرایط خدمات متامسک مطرح کردند. در شایعات گفته شده بود برخی از طرفین کیف پول متامسک ملزم به پرداخت مالیات و همچنین سایر هزینه‌ها، جریمه‌ها، بهره و هزینه‌های دولتی می‌شوند.

برخی شایعات می‌گفتند که متامسک می‌تواند وجوه کاربران را به دلایل مربوط به مالیات مسدود کند. با این حال، هیچ بندی در قوانین خدمات این شرکت وجود ندارد که به پروژه‌ها اجازه دهد وجوه کاربران را مسدود کند.

اگرچه کاربران متامسک نیازی به پرداخت مالیات بر فروش ندارند، اما سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال ملزم به گزارش و پرداخت مالیات بر سود سرمایه در اکثر حوزه‌های قضایی هستند.

بسیاری از صرافی‌های بزرگ از جمله کوین بیس و بایننس فعالیت‌های تجاری کاربران به سازمان خدمات درآمدهای داخلی ایالات متحده اطلاع می‌دهند. اغلب شرکت‌های فرم‌های مالیاتی را ارائه می‌دهند که مشتریان هنگام اظهارنامه مالیاتی خود باید از آن‌ها استفاده کنند.

مشخص نیست که آیا متامسک تاکنون اطلاعات کاربران به سازمان خدمات درآمدهای داخلی ایالات متحده ارائه کرده است یا خیر.  

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا