ارز دیجیتال

مشتریان بانگ گلدمن‌ساکس معتقد بیتکوین طی امسال به 100 هزار دلار میرسد

[ad_1]

بانک سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس شاهد تقاضای موسسات بنیادی زیادی برای خرید بیت کوین روبرو شده است و هیچ نشانه ای از کاهش قیمت نمی بیند. بررسی مشتریان گلدمن نشان می دهد که 61٪ انتظار دارند منابع ارز رمزنگاری شده خود را افزایش دهند. در همین حال ، 76 درصد می گویند قیمت بیت کوین می تواند در سال جاری به 100 هزار دلار برسد.

بنا به گفته ی گلدمن ساکس هیچ نشانه ای از تقاضای کاهشی در بیت کوین دیده نشده است..

در پادکستی که جمعه منتشر شد ، ماتیو مک درموت ، رئیس دارایی های دیجیتال در بخش جهانی بازارهای گلدمن ساکس ، در مورد فضای تجارت ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران نهادی مورد بحث گذاشت.

وی توضیح داد که تیم وی یک نظرسنجی ارز رمزنگاری شده را در سراسر مشتریان نهادی شرکت خود انجام داده اند ، از “صندوق های تامینی ، تا مدیریت دارایی ، وجوه کلان ، بانک ها ، خزانه داران شرکت ها ، بیمه و صندوق های بازنشستگی”. وی تصریح کرد که “تمام بحث مشتری نهادی ما واقعاً بر روی بیت کوین متمرکز شده است.”

تیم وی پاسخ 280 مشتری نهادی را دریافت کرد و نتایج نظرسنجی را در این هفته منتشر کرد. به گفته مک درموت ، آنچه جالب توجه بوده این است که 40٪ از مشتریان در حال حاضر در معرض ارزهای رمزنگاری شده قرار دارند، وی توضیح داد که می تواند به هر شکلی باشد ، بصورت فیزیکی از جفت ارزها ، از طریق محصولات اوراق بهادار ، یا سایر پیشنهادات در بازار. این مقام اجرایی فاش کرد:

وی همچنین توضیح داد که “به عنوان مثال خزانه داران شرکت ها به دو جنبه مختلف علاقه مند هستند.” اولین مورد این است که آیا آنها باید “در ترازنامه خود بیت کوین را بعنوان سرمایه گذاری اضافه کنند؟” یا خیر ، و با استناد به اینکه “محرک اصلی از نظر آنها نرخ های منفی در این بازار است … وی در مورد ترس عمومی در مورد کاهش ارزش دارایی ، توضیح داد که آنها فکر می کنند “آیا ما باید آن را به عنوان یک مکانیزم پرداخت در نظر بگیریم؟ در متن اعلامیه تسلا آمده است که  ” شرکت اتومبیل الکتریکی تسلا اعلام کرده که در ژانویه 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و به زودی ارز رمزنگاری شده را به عنوان وسیله پرداخت محصولات خود می پذیرد.

از بین مشتریان نهادی که در معرض رمزنگاری قرار دارند ، این بررسی نشان می دهد که 41٪ دارای رمزنگاری فیزیکی هستند. مک درموت تأکید کرد:

61٪ از مشتریان انتظار دارند دارایی های دیجیتال آنها طی سال آینده افزایش یابد.

در مورد اینکه چه چیزی موسسات را از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال منصرف می کند ، 34٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که “مقررات ، سرمایه گذاری داخلی و مجوزها” بزرگترین موانع برای شروع تخصیص به دارایی های رمزنگاری هستند. 24٪ معتقدند که کمبود قوانین ارزهای دیجیتال مانعی برای سرمایه گذاری بزرگ برای آنهاست.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا