ارز دیجیتال

پ‍‍یش بینی مدیرعامل صرافی kraken نسبت به بیتکوین

[ad_1]

مدیر عامل  صرافی kraken ، جسی پاول معتقد است که بیت کوین قرار است به مرز هفت رقمی برسد.

وی در مصاحبه جدید با تلویزیون بلومبرگ ، شرط می بندد که قیمت بیت کوین طی دهه آینده تقریباً 2000٪ رشد خواهد کرد و می گوید که در نهایت می تواند جایگزین ارزهای غالب دیگر جهان شود.

در ادامه : “شما می دانید افرادی که به بیت کوین اعتقاد دارند می گویند که این ارز جایگزین تمام ارزهای جهان خواهد شد ، بنابراین در اصل قیمت دلار یا یورو هر چه باشد ، تمام ارزش این دو را بیت کوین می تواند داشته باشد..

در کوتاه مدت ، مردم می دانند که بیتکوین از طلا به عنوان ذخیره ارزش پیشی می گیرد ، بنابراین من فکر می کنم 1 میلیون دلار به عنوان هدف قیمت در ده سال آینده بسیار منطقی است. “

همانطور که پاول پیش بینی قیمت صعودی بیت کوین خود را تشریح کرد ، وی همچنین اظهار داشت که ارزش بیت کوین در دراز مدت با دلار محاسبه نمی شود. و در نهایت ارز جهانی خواهد بود ، بنابراین ما قیمت بیت کوین را بر اساس دلار اندازه گیری نمی کنیم.

در مورد پیش بینی کوتاه مدت خود ، اوایل سال جاری پاول به بلومبرگ گفت که بیت کوین می تواند در این چرخه صعودی به 100000 دلار برسد.

“مردم به دلیل منبع محدود ، به عنوان یک پناهگاه امن به آن سرازیر می شوند. هیچ کس نمی تواند Bitcoin چاپ کند و مردم به همین دلیل به آن مراجعه می کنند. 

“در سه ماه گذشته شاهد هجوم گسترده حسابهایی جدید از همه افراد هستیم ، بنابراین شاهد بودجه های تامینی مدیران ثروت ، سرمایه گذاران خرده فروشی و معامله گران روزانه هستیم همه برای آن ثبت نام می کنند. “

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا