ارز دیجیتال

فروش 750،000،000 دلار بیت کوین برای خرید دو آلتکوین توسط صندوق رمزنگاری مستقر در دبی.

[ad_1]

صندوق رمزنگاری مستقر در دبی با فروش 750،000،000 دلار بیت کوین برای خرید دو آلتکوین.

یک شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری با دارایی 1 میلیارد دلار تحت مدیریتی در حال فروش بیت کوین است تا موقعیت خرید خود را در دو آلتکوین بزرگ از نظر ارزش بازاری خود را تقویت کند. مدیرعامل (Prakash Chand) شرکت FD7 Ventures مستقر در دبی می گوید که بیت کوین ممکن است به عنوان یک فروشگاه دیجیتال با ارزش ، موقعیت اول را بدست آورد ، با این حال ، وی معتقد است که پروژه های دیگر قرار است از نظر ارزشی و کاربردی از ارز رمزپایه برتر پیشی بگیرند.

“گذشته از اینکه بیت کوین اولین بار به بازار عرضه شد و جامعه به عنوان ذخیره ارزش به آن معنا داده است ، من فکر می کنم بیت کوین در واقع بسیار بی فایده است. “چاند می گوید این شرکت قصد دارد 750 میلیون دلار بیت کوین به فروش رساند ، به منظور افزایش موقعیت های خرید خود در کاردانو (ADA) و پولکادوت (DOT) که به اعتقاد وی پایه و اساس اینترنت جدید و وب 3.0 است.

او همچنین از Ethereum به عنوان یک دارایی رمزنگاری نام می برد که می تواند در سالهای آینده جایگزین بیت کوین شود.

“من آنقدر خوش شانس بودم که وقت زیادی را با درخشان ترین ذهن ها در حوزه رمزنگاری سپری کردم و مایلم شرط ببندم که ظرف چند سال آینده هر یک از دارایی های Ethereum ، Cardano و Polkadot ارزش بیشتری از Bitcoin دارند.

FD7 Ventures می گوید که پیش از این فروش موقعیت بیت کوین خود را آغاز کرده و انتظار دارد تا پایان ماه مارس تبدیل به Cardano و Polkadot را به پایان برساند.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا