ارز دیجیتال

همکاری استراتژیک Reef Finance با TRON

[ad_1]

ریف فاینانس برای کمک به ساخت اکوسیستم DeFi خود از همکاری با ترون خبر داد. این ادغام با  Tronکاربران Reef را قادر می سازد تا به برنامه های DeFi در بلاک چین Tron دسترسی پیدا کنند.
این همکاری ، کاربران Reef Finance میتوانند به طور مستقیم از طریق سیستم عامل به برنامه های Tron’s DeFi و نشانه های TRC-20 دسترسی پیدا کنند.
Reef Finance
یک تجمع دهنده نقدینگی هوشمند و یک موتور تولیدYIELD  را فراهم می کند و در دسامبر سال 2020 در Binance Launchpool پخش مستقیم شد.
این پلت فرم بر روی Polkadot ساخته شده است و بنابراین از قابلیت های میان زنجیره ای برای DeFi  پشتیبانی می کند. قابلیت همکاری این امکان را برای Reef فراهم می کند که به راحتی از Tron’s TRC-20 برای موارد DeFi مانند وام استفاده کند.
  ترون یک بلاکچین عمومی متمرکز که توسط کارآفرین بحث برانگیز حوزه رمزنگاری ، جاستین سان اداره می شود ، مواجهه زیادی با جریان اصلی DeFi نداشته است. ترون به طور مستقیم پروژه های برجسته خود مانند JUST و JustLend را کمک کرد تا به اکوسیستم DeFi  وارد شود

مسائل مربوط به مقیاس گذاری Ethereum و هزینه های گزاف ، کاربران DeFi را در جستجوی بلاک چین های دیگر قرار داده است. در اینجا ، علیرغم ماهیت متمرکز ، بلاکچین هایی مانند ترون گزینه  مناسبی برای صرفه جویی در هزینه های معاملاتی ارائه می دهند.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا