ارز دیجیتال

رئیس سابق SEC ، پرونده SEC علیه Ripple و XRP از نظر قانونی اشتباه است

[ad_1]

رئیس سابق ، مری جو وایت ، می گوید پرونده SEC علیه ارز دیجیتال ریپل از نظر قانونی و واقعی اشتباه است.در حالی که ریپل برای نبرد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در میدان است ، مری جو وایت ، رئیس سابق SEC ، به دفاع از ریپل می آید.
وی در مصاحبه ای با مجله Fortune ، که از سال 2013-2017 به عنوان سی و یکمین رئیس SEC فعالیت می کرد ، نشان می دهد که اطمینان ندارد دادخواست SEC علیه Ripple ، که شرکت را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده در قالب XRP متهم می کند ، شایسته است.
 ” راهی برای پوشاندن آن نیست. آنها از نظر قانونی و واقعی اشتباه کرده اند. “
او خاطر نشان می کند که پرونده در حالی تشکیل شده است که بسیاری از مقامات ارشد SEC ، از جمله رئیس سابق جی کلایتون در حال خروج بودند ، هرچند ادعاهای موجود در این دادخواست از سال 2012 برمی گردد.
رئیس سابق SEC ، خاطرنشان می کند که عدم وضوح نظارتی در مورد بخش رمزنگاری از مشروعیت پرونده SEC علیه Ripple می کاهد. وایت به فورچون می گوید که او معتقد است این دادخواست خودسرانه است ، به ویژه با توجه به اینکه آژانس اخیراً اعلام کرده است که Ethereum (ETH) ، یک دارایی رمزنگاری شده که در سال 2015 ایجاد شده است ، امنیتی نیست.
در نهایت ، وایت متقاعد شده است که قربانیان اصلی دادخواست تاکنون سرمایه گذاران بوده اند – همان افرادی که SEC می خواهد از آنها محافظت کند – به گفته وایت “15 میلیارد دلار سرمایه در بازار برای دارندگان XRP از دست رفت”.
او اعتراف می کند تا آنجا که توانایی تنظیم سیستم مالی را دارد ، منابع SEC کم است. با این حال ، بخش رمزنگاری به شدت به وضوح نظارتی نیاز دارد و باید یکی از اولویت های اصلی آژانس باشد.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا