ارز دیجیتال

راه اندازی صرافی غیرمتمرکز ZKSwap

[ad_1]

صرافی غیرمتمرکز ZKSwap، ساخته شده بر اساس تکنولوژی ZK-Rollup، شبکه اصلی خود را به عنوان پروتکل لایه 2 بر بستر شبکه اتریوم، راه اندازی نموده است.

تیم پشتیبان این صرافی غیرمتمرکز، L2Lab، در روز یکشنبه دپس از معرفی شبکه آزمایشی در نوامبر (آبان)، بصورت آنلاین ، به این موضوع پرداختند. این شرکت، دور جمع آوری سرمایه 1.7 میلیون دلاری را با همکاری Bixin, SNZ, FBG و Longlin Capital، پشت سر گذاشته است.

تیم پشتیبانی اذعان داشت هدف استفاده از دانش zero-proof بعنوان یک راه حل مقیاس پذیر برای این صرافی غیرمتمرکز، افزایش خروجی تراکنش ها و کاهش هزینه گس که بعنوان گلوگاهی برای اپلیکیشن های دیفای بر بستر شبکه اتریوم، تبدیل شده، می باشد.

این صرافی در زمانی ارائه می گردد که بر اساس داده های جمع آوری شده توسط The Block Research، میزان تراکنش های ماهیانه بر بستر شبکه اتریوم، با 37 میلیون، رکورد جدیدی را در ماه ژانویه (دی)، به ثبت رسانیده است.

در اولین روز از راه اندازی شبکه اصلی، با پشتیبانی از معاملات توکن های بر بستر شبکه اتریوم، میزان 62 میلیون دلار نقدینگی و 72 میلیون دلار ارزش کل قفل شده، جمع آوری گردید.

الکس لی (Alex LEE)، رئیس توسعه صرافی ZKSwap، اظهار داشت: “در حال حاضر، ZKSwap کاملاً کاربردی و دسترس پذیر می باشد. ما معتقدیم که صرافی های غیرمتمرکز لایه 2 مبتنی بر AMM، ازموقعیت خوبی برخوردار هستند و می توانند نشان دهنده یک مرحله کاملاً جدید در توسعه صرافی های غیرمتمرکز، محسوب گردند.”

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا