بورس

خزامیا یک همت سود خالص شناسایی کرد

اکوایران:شرکت زامیاد (خزامیا) در 6 ماهه منتهی به شهریور سود خالص 1105 میلیارد تومان را شناسایی کرده که با رشد 145 درصدی نسبت به دوره مشابه قبل همراه شده است.

به گزارش اکوایران، شرکت زامیاد (خزامیا) در 6 ماهه منتهی به شهریور سود خالص 1105 میلیارد تومان را شناسایی کرده که با رشد 145 درصدی نسبت به دوره مشابه قبل همراه شده است.

شرکت توسعه فن افزار توسن (فن افزار) از انعقاد قرارداد 7000 دستگاه کارتخوان سیار خبر داد.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) از معامله با شرکت توسعه معادن و اکتشافات فلزیابان کویر خبر داد. بر اساس این قراداد عملیات حفاری مغزه گیری اکتشافی گمانه های پیش آهنگ و گمانه های سیستماتیک جمعاً حدود 20,000 متر با دستگاه تمام هیدرولیک در محدوده های معدنی توسط شرکت توسعه معادن و اکتشافات فلزیابان کویر انجام می گردد. 2-بنابه توضیحات بند قبل معامله در قالب خرید و فروش دارایی نیست، لذا ارزش بازار و ارزش دفتری دارایی ها مورد ندارد.

بانک اقتصادنوین نتیجه مزایده تعداد 17.5 میلیون سهم معادل 100 درصد از سهام شرکت مدیریت سرمایه اقتصادنوین را اعلام کرد.

شرکت تولیدی ایران تایر با نماد پتایر دلایل افزایش 500 درصدی سود عملیاتی 6 ماهه نسبت به مشابه قبل عنوان کرد ناشی از رشد بیشتر نرخ فروش محصولات بوده همچنین افزایش در سایر درآمدهای غیرعملیاتی به دلیل فروش ضایعات و ارائه خدمات دانسته است.

شرکت پالایش نفت بندرعباس (شبندر) کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کرد و به سوالاتی در خصوص نرخ تسعیر، فروش وکیوم باتوم، پروژه تبدیل نفت کوره به کک اسفنجی و کک سوزنی، نرخ خوراک و برنامه تجدید ارزیابی پاسخ داد.

شرکت کارت اعتباری ایران کیش از انعقاد قرارداد خرید تعداد 10000 دستگاه های پایانه فروش اندرویدی به همراه اجزا ،قطعات و متعلقات خبر داد.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش از انعقاد قرارداد فروش 20,000 دستگاه پایانه فروش سیار و 10,000 دستگاه پایانه فروش ثابت با شرکت کارت اعتباری ایران کیش خبر داد.

شرکت  داروسازی تولید دارو (دتولید) بیان کرد نرخ فروش یک عدد از محصولات این شرکت به جهت پوشش هزینه های ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه و براساس مجوزات سازمان غذا و دارو افزایش یافته است.

شرکت ایران دارو اعلام کرد محصولات دارویی به شرکت پخش البرز از اشخاص وابسته خود به فروش رسانده است.

بانک سامان از معامله با شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش خبر داد.

همچنین شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش از خرید دو واحد آپارتمان واقع در مشهد از سهامدار عمده خود، بانک سامان خبر داده است.

هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر افزایش سرمایه 300 درصدی این شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی را به تصویب رساند.

 

 

 


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا