ارز دیجیتال

نظر تحلیلگر مشهور در مورد ترون، آوه، چین لینک و پولکادات چیست؟

در این مطلب به بررسی و تحلیل چهار رمزارز ترون (TRX)، آوه (Aave)، چین لینک (LINK) و پولکادات (DOT) می‌پردازیم.

به گزارش والکس و به نقل از dailyhodl، یکی از تریدرهای دنیای کریپتو افزایش‌هایی را برای ترون و آوه پیش بینی می‌کند و چشم‌انداز جدیدی را برای چین لینک و پولکادات ارائه می‌دهد.

تحلیل قیمت ترون (TRX)

اکانت معروف Rekt Capital در پلتفرم X (توییتر) توضیح می‌دهد که کندل ترون پس از اینکه بالاتر از مقاومت ماهانه خود در ۰.۱۰ دلار بسته شد، نوامبر را با روند صعودی به پایان رساند. قیمت ترون ممکن است قبل از حرکت به سمت هدف صعودی بعدی، افت‌های کوتاه مدتی را برای تبدیل سطوح مقاومت قبلی به حمایت مشاهده کند. او می‌گوید که کندل ماهانه بالاتر از مقاومت بسته شده و اکنون به طور بالقوه قیمت را برای یک روند نزولی کوتاه تنظیم می‌کند. سطح ۰.۱۰ دلار قبلا در اواخر سال ۲۰۲۱ به عنوان مقاومت عمل می‌کرد و اکنون ممکن است به زودی به عنوان حمایت دوباره آزمایش شود. تبدیل این مقاومت به حمایت، احتمالا باعث حرکت قیمت به سمت ۰.۱۳ می‌شود.

news-predicts-trx-aave-dot-link
منبع : Rekt Capital

ترون اکنون در حدود ۰.۱۰۳ دلار معامله می‌شود. 

تحلیل قیمت آوه (Aave)

با نگاهی به آوه، Rekt Capital می‌گوید که این رمزارز صعودی به نظر می‌رسد و آماده است تا به هدف خود در ۱۱۱ دلار برسد. این تحلیلگر معتقد است که روند صعودی قیمت آوه احتمالا بعد از رسیدن به مقاومت ذکر شده نیز ادامه پیدا می‌کند. 

news-predicts-trx-aave-dot-link
منبع : Rekt Capital

آوه اکنون در حدود ۱۰۴.۸۰ دلار معامله می‌شود.

اکانت Rekt Capital می‌گوید که قیمت چین لینک احتمالا تا زمانی که بالای ۱۴.۰۰ دلار معامله می‌شود روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، چین لینک همچنان پایین کادر قرمز را به عنوان حمایت نگه می‌دارد. تداوم ثبات قیمت در اینجا لازم است تا چین لینک روند صعودی خود را از سر بگیرد.

news-predicts-trx-aave-dot-link
منبع : Rekt Capital

چین لینک اکنون در حدود ۱۶.۰۶ دلار معامله می‌شود.

تحلیل قیمت پولکادات (DOT)

این تحلیلگر معتقد است که قیمت پولکادات به تازگی روند صعودی خود را آغاز کرده است. پولکادات رسما از ساختار بازار اصلی خود خارج شده است. او ضمن اشاره به احتمال بریک آوت در روند صعودی پولکادات، توضیح می‌دهد که اگر این اتفاق با شکست در روند صعودی رخ دهد، احتمالا یک جهش صعودی کلان دیگر در پیش خواهد بود. 

news-predicts-trx-aave-dot-link
منبع : Rekt Capital

پولکادات اکنون در حدود ۵.۶۰ دلار معامله می‌شود که همچنان بالاتر از مقاومت مورب Rekt Capital است.

این مطلب براساس منابع رسانه‌ای و دیدگاه کارشناسان بازار نوشته شده و به منزله مشاوره‌ی مالی نیست. والکس هیچگونه تصمیم مالی مبتنی بر این محتوا را تایید نمی‌کند. لازم است پیش از هر سرمایه‌گذاری، تحقیقات کامل انجام دهید و از مشاوران مالی متخصص و مورد اعتماد کمک بگیرید.

نظرها و کامنت‌های شما در بهبود مطالب والکس کمک کننده خواهد بود.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا