ارز دیجیتال

برنامه‌های آینده شبکه لایه دوم Base از زبان برایان آرمسترانگ؟ توکن BASE در راه است؟

[ad_1]

مدیرعامل صرافی کوین بیس (Coinbase) برنامه‌های جالبی را برای آینده شبکه لایه دوم آن یعنی بیس (Base) در نظر دارد. این شبکه می‌خواهد به سمت تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر حرکت کند و هیچ تصمیمی مبنی بر ایجاد یک توکن بومی برای آن اتخاذ نخواهد شد. این تصمیم کمی از عرف صنعت کریپتو به دور است، چرا که بسیاری از سایر شبکه‌های لایه دوم توکن‌های بومی خود را دارند. پس چرا کوین بیس این رویکرد متفاوت را در پیش گرفته است؟

به گزارش والکس و به نقل از dailycoin، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل کوین بیس، رشد سریع شبکه بیس را مورد تحسین قرار داده است. ارزش کل قفل شده (TVL) این شبکه در عرض چند ماه به ۵۰۰ میلیون دلار رسید و به سومین شبکه لایه دوم بزرگ جهان تبدیل شد.

آرمسترانگ بر یکپارچه‌سازی بیس با برنامه‌های کاربردی مختلف و تعامل‌پذیری آن در جامعه ارزهای دیجیتال تاکید دارد.

آرمسترانگ گفت:

ما قصد نداریم هیچ توکنی را برای بیس ایجاد کنیم. اکنون ما برای ادغام این شبکه با برنامه‌های مختلف سخت تلاش می‌کنیم.

هدف این شرکت دستیابی به تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر است و به طور میانگین پردازش کمتر از یک ثانیه و کارمزد یک سنتی را هدف خود قرار می‌دهد. برای تحقق این امر، کوین بیس قصد دارد استفاده از لایه دوم را در اولویت قرار دهد و روتین‌سازی آن را متصور می‌شود.

آرمسترانگ اذعان کرد:

این مهم نیازمند بهبودهایی در بیس است. اما همچنین بدان معناست که لایه دوم را به عنوان یک گزینه پیش‌فرض در پلتفرم خود قرار دهیم، نه اینکه مردم گاهی اوقات از آن استفاده کنند.

آرمسترانگ اهمیت انتقال فعالیت‌ها به شبکه‌های لایه دوم را برجسته کرده و آن را با ورود به عصر اینترنت پرسرعت از دیال آپ مقایسه می‌کند. او خواستار تثبیت صنعت ارزهای دیجیتال حول برخی از شبکه‌های لایه دوم منتخب برای کارایی بیشتر شده است. آرمسترانگ با اذعان به علاقه گسترده فعالین حوزه رمزارزها برای استفاده از شبکه‌های لایه دوم، بر نیاز به پذیرش گسترده‌تر آن در جهت پیشبرد صنعت کریپتو تاکید می‌کند.

نظرها و کامنت‌های شما در بهبود مطالب والکس کمک کننده خواهد بود.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا