ارز دیجیتال

رشد قیمت چین لینک ادامه دارد؟

قیمت چین لینک در ماه دسامبر به سناریوی بریک اوت مثلث صعودی خود نزدیک می‌شود و شاخص‌های آنچین بولیش همچون کاهش عرضه چین لینک در صرافی‌ها و تقاضای شدید غنی‌ترین آدرس‌های LINK برای خرید، بر احتمال آغاز روند صعودی آن صحه می‌گذارند.

به گزارش والکس و به نقل از cointelegraph، قیمت LINK نسبت به پایین‌ترین سطح سالانه حدوداً ۴/۷۰ دلاری خود که در ژوئن ۲۰۲۳ به آن دست یافته بود بیش از ۲۴۰ درصد افزایش یافته است. با توجه به مجموعه‌ای از اندیکاتورهای تکنیکال و شاخص‌های آنچین که در ادامه مورد بحث قرار می‌گیرند، رشد چین لینک در روزها و هفته‌های آتی ممکن است همچنان ادامه داشته باشد.

چین لینک از ماه نوامبر ۲۰۲۳ در داخل الگویی که به نظر می‌رسد یک مثلث صعودی باشد، تثبیت شده است.

مثلث‌های صعودی الگوهای بولیش و ادامه‌دهنده روند محسوب می‌شود که در طول یک روند صعودی شکل می‌گیرند. آنها زمانی تکمیل می‌شوند که قیمت خط روند بالای الگو را بشکند و به اندازه حداکثر فاصله بین خطوط روند بالا و پایین افزایش یابد.

به نظر می‌رسد که قیمت آلت کوین LINK در دسامبر ۲۰۲۳ به خط روند بالایی الگوی مثلث صعودی خود نزدیک شده و از سناریوی بریک اوت احتمالی چین لینک، مشابه نمونه‌های قبلی آن خبر می‌دهد. خط روند بالایی این الگو در حال حاضر حدود ۱۶ دلار است. اگر LINK بتواند به طور قاطع خود را به بالاتر سطح مقاومتی مذکور برساند، هدف بریک اوت مثلث احتمالاً بیش از ۱۹/۵۰ دلار خواهد بود. این تارگت قیمتی نشان‌دهنده رشد تقریباً ۲۰ درصدی این رمزارز نسبت به سطوح قیمت فعلی آن است.

نمودار قیمت روزانه LINK/USD
نمودار قیمت روزانه LINK/USD

عرضه چین لینک در صرافی‌ها کاهش یافته است

با ردیابی داده‌های عرضه چین لینک در صرافی‌های ارز دیجیتال (منحنی قرمز در نمودار زیر) به سرنخ‌های بیشتری در مورد رشد احتمالاً ۲۰ درصدی آن در ماه دسامبر ۲۰۲۳ دست پیدا می‌کنیم.

تا تاریخ ۳ دسامبر، صرافی‌های کریپتویی حدود ۱۵۰/۳۹ میلیون توکن LINK را در اختیار داشتند که این پایین‌ترین عرضه چین لینک در صرافی‌ها از فوریه ۲۰۲۰ است. این رقم به معنای کاهش ۱۹ درصدی عرضه آن نسبت به سقف سال ۲۰۲۳ یعنی ۱۸۵/۷۱ میلیون توکن LINK در ماه آگوست است. چنین تغییری در کنار افزایش ۱۵۰ درصدی ارزش این توکن رخ می‌دهد.

عرضه LINK در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال در مقایسه با قیمت آن
عرضه LINK در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال در مقایسه با قیمت آن

کاهش عرضه چین لینک در صرافی‌ها به ترجیح معامله‌گران برای نگهداری توکن‌های LINK نسبت به فروش آنها برای خریداری سایر دارایی‌ها اشاره دارد. بنابراین، اگر تقاضا کاهش پیدا نکند، پتانسیل چین لینک برای ادامه روند صعودی در سال ۲۰۲۳ افزایش می‌یابد.

نهنگ‌ها در حال انباشت هستند

براساس داده‌های ردیابی شده توسط پایگاه سنتیمنت (Santiment)، تقاضای شدیدی برای توکن‌های LINK در میان غنی‌ترین آدرس‌های آن وجود دارد.

نکته قابل ذکر این است که ۲۰۰ آدرس نهنگ برتر چین لینک از ابتدای ماه نوامبر ۵۰ میلیون دلار توکن LINK را جمع‌آوری کرده‌اند.

میزان دارایی‌های ۲۰۰ نهنگ برتر چین لینک
میزان دارایی‌های ۲۰۰ نهنگ برتر چین لینک

انباشت نهنگ‌ها با افزایش ۵۰ درصدی ارزش بازار LINK مصادف شده است که نشان می‌دهد نهنگ‌ها این رمزارز را در سطوح قیمتی بالای آن (سقف‌های بالاتر) خریداری کرده‌اند. به عبارت ساده‌تر، هولدرهای برتر چین لینک معتقدند که ارزش این رمزارز تا سال نو میلادی بیشتر خواهد شد.

این مطلب براساس منابع رسانه‌ای و دیدگاه کارشناسان بازار نوشته شده و به منزله مشاوره‌ی مالی نیست. والکس هیچگونه تصمیم مالی مبتنی بر این محتوا را تایید نمی‌کند. لازم است پیش از هر سرمایه‌گذاری، تحقیقات کامل انجام دهید و از مشاوران مالی متخصص و مورد اعتماد کمک بگیرید.

نظرها و کامنت‌های شما در بهبود مطالب والکس کمک کننده خواهد بود.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا