ارز دیجیتال

لیست شدن ارز دیجیتال BBANK در کوینکس

لیست شدن ارز دیجیتال BBANK در کوینکس

کوینکس در ۳ آذر ۱۴۰۲ رمزارز BBANK    را لیست می کند. از تاریخ ۳ آذر ۱۴۰۲، کوینکس پشتیبانی از واریز و برداشت و بازارساز خودکار (AMM) این رمزارز را نیز فراهم خواهد کرد و علاوه بر این، جفت ارز معاملاتی BBANK   /USDT نیز در دسترس کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

برنامه زمانبندی کوینکس‌

  1. واریز: ساعت ۶:۳۰ در ۲ آذر ۱۴۰۲
  2. برداشت: ساعت ۶:۳۰ در ۲ آذر ۱۴۰۲
  3. جفت ارز معاملاتی: BBANK  /USDT

با BBANK بیشتر آشنا شوید

پروژه بلاک‌بانک یک نوع بانک پیشرفته است که با پول دیجیتال و بلاکچین کار می‌کند. این بانک مانند پلی بین دنیای جدید مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بانکداری سنتی عمل می‌کند. بلاک‌بانک امنیت، سهولت استفاده و مدیریت هوشمندانه‌تر خطر را با کمک هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. این امر برای معامله‌گران حرفه‌ای و تازه‌کارانی که می‌خواهند خطرات خود را مدیریت کنند، توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای استراتژی معاملاتی دریافت کنند، از خدمات بانکی مدرن استفاده کنند و درآمد بیشتری نسبت به خدمات بانکی سنتی کسب کنند، عالی است.

با بلاک‌بانک، شما می‌توانید پول دیجیتال خود را در یک کیف پول امن که با انواع مختلف ارزهای رمزنگاری شده کار می‌کند و همچنین می‌تواند با پول عادی نیز سروکار داشته باشد، نگهداری کنید.

بلاک‌بانک همچنین قصد دارد امکانی فراهم کند تا افرادی که دارایی‌های دیجیتال ایجاد می‌کنند بتوانند سودهای خودکار را از طریق قراردادهای هوشمند توزیع کنند.

در نهایت، بلاک‌بانک ویژگی خاصی دارد که کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود را به دیگران در پلتفرم انتقال دهند. افرادی که این دارایی‌ها را صادر می‌کنند، می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا این دارایی‌ها می‌توانند در پلتفرم گردش بلاک‌بانک معامله شوند یا خیر.

WebsiteExplorer

بازارسازی خودکار (AMM) چیست؟

به طور خلاصه بازار سازی خودکار یا Automated Market Making برای مشارکت در خرید و فروش ارزهایی هست که به تازگی در کوینکس لیست شده ، کارمزد خرید و فروش بخش AMM هر ارز در استخر نقدینگی جمع می شود و شما براساس حجم مشارکت ، در پاداش سهیم می شوید. نکته مهم این است که بالا و پایین شدن قیمت ارز در سرمایه شما تاثیر می گذارد پس بهتر هست هولدرها در این بخش ورود کنند.

بازارسازی خودکار (AMM) یک فناوری است که در اکوسیستم‌های مالی دیجیتال مانند ارزهای دیجیتال یا دیفای مبتنی بر بلاکچین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فناوری برای ایجاد بازارهای مالی بدون نیاز به واسطه‌های مرکزی مانند کارگزاران استفاده می‌شود.

در سیستم AMM، تریدرها می‌توانند ارزهای خود را مستقیماً با استفاده از سرمایه‌گذاری خودشان در یک توکن خاص دیگر، به طور مستقیم و بدون نیاز به سفارشات خرید یا فروش با دیگر تریدرها، معامله کنند.

AMM بر اساس قوانین ریاضیاتی و الگوریتم‌های خاص که به عنوان قواعد بازارسازی خودکار تعریف می‌شوند، عمل می‌کند. این الگوریتم‌ها از تعادل قیمت‌ها و نرخ‌های تبادل برای ارزهای مختلف با استفاده از مفاهیم مانند “حوزه‌های لیک” و “توزیع‌های توکن” استفاده می‌کنند تا ارزش‌های ارزها را تعیین کنند و فرآیند تجارت را انجام دهند.

یکی از محبوب‌ترین مثال‌های AMM، اجرای بازارسازی خودکار در پروتکل‌های اشتراکی مانند Uniswap، PancakeSwap و SushiSwap است که به تریدرها امکان معامله دایرکت و بدون واسطه را فراهم می‌کند.

ویژگی های مثبت AMM

  1. کسب درآمد از AMM
  2. برداشت درآمد و پاداش روزانه بصورت یکباره
  3. دسترسی رایگان، بدون نیاز به هزینه

منبعمنبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا