ارز دیجیتال

توییت ایلان ماسک شور و شوق جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخت

توییت ایلان ماسک شور و شوق جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخت

ایلان ماسک، اخیراً پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X نوشت و در مورد ویژگی Community Notes بحث کرد. این یادداشت ‌ها اطلاعات و اصلاحات بیشتری را برای پست ‌های برنامه X با هدف مبارزه با اطلاعات نادرست ارائه می ‌کنند. ماسک اظهار داشت که یادداشت های جامعه اکنون در زیر پست های X سریعتر ظاهر می شوند.

در پاسخ به پست های ایلان ماسک، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، از جمله چهره های برجسته ای مانند XRPcryptowolf و David Gokhshtein، در مورد این ویژگی بحث و گفتگو کردند.

علاوه بر این، به نقل از یوتودی، در یک پست جداگانه، ماسک به در دسترس بودن نسخه مقرون به صرفه تر تسلا مدل Y اشاره کرد. علاقه مندان به کریپتو، مانند Safepal و Lucie از تیم شیبا اینو، علاقه خود را به خرید تسلا با ارز دیجیتال ابراز کردند و لوسی به طور خاص به میم کوین شیب اشاره کرد. شایان ذکر است که تسلا و اسپیس ایکس قبلاً دوج کوین را به عنوان پرداخت پذیرفته بودند و برای مدت کوتاهی بیت کوین نیز پذیرفته شد تا اینکه نگرانی های زیست محیطی منجر به تعلیق آن شد.

ایلان ماسک اعلام کرده است که تسلا زمانی که بخش قابل توجهی از استخراج با استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر انجام شود، پذیرش بیت کوین را از سر خواهد گرفت، اگرچه هنوز این اتفاق نیفتاده است.منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا