ارز دیجیتال

آیا قیمت بیت کوین تا ۳۰ روز آینده به ۲۲۰۰۰ دلار سقوط می‌کند؟

[ad_1]

وقتی بازار کران به کران قرمز می‌شود یا زمانی که شاهد رکود طولانی مدت هستیم، بحث و گمانه‌زنی پیرامون این موضوع افزایش پیدا می‌کند که آیا بازار بیشتر سقوط می‌کند؟ آیا حمایت بیت کوین شکسته و کف جدیدی به دست می‌آید؟ و در نهایت همه به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که قیمت بیت کوین تا ماه آینده چقدر پایین می‌آید؟

به گزارش والکس و به نقل از dailyhodl، یکی از تحلیلگران ارزهای دیجیتال با نام مستعار Rekt Capital با بیش از ۳۵۰ هزار دنبال‌کننده خود در پلتفرم X درباره این پرسش حیاتی صحبت کرد که آیا قیمت بیت کوین تا ماه آینده (سپتامبر-مهر) به ۲۲ هزار دلار خواهد رسید یا خیر؟ او معتقد است که برای پاسخ به این سوال لازم است ابتدا بر روی آگوست (مرداد) تمرکز کنیم و اینطور تحلیل می‌کند که: 

بدترین سقوط قیمت بیت کوین در ماه آگوست (مرداد) در تاریخ چه بوده است؟ ۱۷ درصد کاهش قیمت در سال ۲۰۱۴ و همچنین ۱۸ درصد کاهش قیمت در سال ۲۰۱۵. اما تا این لحظه بیت کوین در حالی که هنوز آگوست به پایان نرسیده ۱۶ درصد کاهش را تجربه کرده است. اگر در ادامه همین ماه قیمت بیت کوین مشابه سال ۲۰۱۵ با کاهشی ۱۸ درصدی همراه شود، قیمت به ۲۴۷۰۰ دلار می‌رسد. اما این پایان کار نخواهد بود. 

btc-drop-to-22000-next-month
منبع : Rekt Capital

این تحلیلگر به دو دلیل فکر می‌کند که کاهش قیمت ادامه خواهد داشت. اول اینکه بیت کوین در حال تشکیل الگوی سقف دوقلو (Double Top) است و دوم اینکه بیت کوین در سپتامبر (مهر) تمایل دارد کاهشی یک رقمی را تجربه کند.

btc-drop-to-22000-next-month
منبع : Rekt Capital

الگوی سقف دوقلو یک الگوی تکنیکال بازگشتی و از نوع نزولی است. این الگو زمانی مشاهده می‌شود که قیمت بیت کوین دوبار متوالی به یک سقف قیمتی مشخص می‌رسد و میان این دو سقف کاهش قیمت رخ می‌دهد. براساس تحلیل Rekt Capital با درنظر گرفتن ادامه کاهش قیمت در ماه آینده و تشکیل الگوی سقف دوقلو، احتمالا قیمت بیت کوین می‌تواند تا ۲۲ هزار دلار هم کاهش پیدا کند. 

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا