ارز دیجیتال

لایحه جدید گزارش مالیاتی تراکنش‌های ارزهای دیجیتال در آمریکا منتشر شد

[ad_1]

سازمان خدمات درآمدهای داخلی ایالات متحده (Internal Revenue Service) به همراه وزارت خزانه‌داری قوانین جدیدی را پیشنهاد دادند که براساس آن نظارت بر کارگزاران و صرافی‌های ارزهای دیجیتال با هدف یکسان‌سازی قوانین و ایجاد شفافیت مالیاتی افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش والکس و به نقل از theblock، بر اساس قوانین پیشنهادی، کارگزاران باید فرم جدیدی را به منظور کمک به مالیات‌دهندگان ارائه کنند تا طبق آن افراد متوجه شوند که شامل مالیات می‌شوند یا خیر. وزارت خزانه داری در بیانیه‌ای اعلام کرد:

این قوانین جدید، گزارش‌های مالیاتی دارایی‌های دیجیتال را با گزارش‌های مالیاتی سایر دارایی‌ها هماهنگ و یکسان می‌کند و در نتیجه دیگر تفاوتی بین انواع مختلف دارایی‌ها از نظر گزارش‌دهی وجود نخواهد داشت. 

کارگزاران که شامل پلتفرم‌ها، پردازنده‌های پرداخت، ارائه‌دهندگان کیف‌پول و صرافی‌های غیر متمرکز می‌شوند باید گزارش‌دهی در مورد فعالیت کریپتویی مشتریان خود را تا دو سال دیگر افزایش دهند. از آن‌جایی که محاسبه سود و زیان و بررسی مالیات سخت است باید در این زمینه به افراد کمک شود. با اعمال این قوانین و ایجاد شفافیت مالیاتی و همچنین یکسان‌سازی مقررات و رفتاری مشابه با کارگزاران سنتی و دیجیتال، وزارت خزانه‌داری انتظار دارد طی ۱۰ سال حدود ۲۸ میلیارد دلار درآمد مالیاتی جدید داشته باشند. 

نظرات در ۳۰ اکتبر (۸ آبان) ارائه می‌شود و وزارت خزانه‌داری در ماه نوامبر (آذر) جلسات استماع در مورد این پیشنهاد را برگزار خواهد کرد. کریستین اسمیت (Kristin Smith) مدیر عامل انجمن بلاکچین در همین‌باره گفت که اگر مردم به صورت کریپتویی تراکنش می‌کنند، باید مالیات خود را بپردازند، او هشدار داد که کریپتو با دارایی‌های سنتی متفاوت است. صندوق آموزش DeFi در بیانیه‌ای به نقد قوانین پیشنهادی جدید پرداخت و آن را گیج‌کننده، خود ابطال‌کننده و نادرست معرفی کرد. 

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا