ارز دیجیتال

استقبال چشمگیر از افزایش سقف استیکینگ مجدد در EigenLayer

پلتفرم امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) EigenLayer پس از افزایش سقف استیکینگ مجدد دارایی‌های لیکوئید خود به ۱۰۰ هزار اتر، رشد ۲۰۷ درصدی را در ارزش کل قفل شده (TVL) تجربه کرده است.

به گزارش والکس و به نقل از coindesk، این پروتکل استیکینگ مجدد که در ماه ژوئن فعالیت خود را آغاز کرده، در عرض چندین ساعت به سقف ۱۰۰ هزار اتر خود رسیده و TVL آن از ۷۸ میلیون دلار به ۲۳۸ میلیون دلار افزایش یافته است.

واریزی‌های EigenLayer

طبق اسناد منتشر شده، EigenLayer پیش از آنکه به یک توقف کلی برسد برای آنکه «امکان مشارکت فعالانه‌تر شبکه گسترده‌تری از کاربران در فعالیت‌های استیکینگ مجدد فراهم شود»، به آرامی سقف لیکوئید استیکینگ خود را افزایش می‌دهد.

این پروتکل به افرادی که اتریوم را استیک کرده‌اند، امکان استیکینگ مجدد دارایی‌های خود را از طریق واریز توکن‌های لیکوئید استیکینگ (LST) از جمله lido stETH (stETH) ،rocket pool ETH (rETH) و coinbase-wrapped staked ETH (cbETH) می‌دهد.

استیکینگ مجدد روشی برای کسب پاداش‌ بیشتر بر روی اترهایی است که در بلاک چین اصلی اتریوم استیک شده‌اند. کاربران ملزم به استیک ۳۲ اتر برای تبدیل شدن به ولیدیتورهای شبکه، یا واحدهایی که منابع محاسباتی را به یک بلاک چین برای پردازش تراکنش‌ها ارائه می‌دهند، هستند.

افزایش‌ آتی سقف LST به طور کامل توسط یک فرآیند حاکمیتی انجام خواهند شد که نیاز به تأیید از طریق سیستم حاکمیت چندامضایی EigenLayer دارد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا