ارز دیجیتال

انتشار فهرستی جدید از ارزهایی که sec آن‌ها را اوراق بهادار می‌داند

سایت کوین‌گکو (CoinGecko) فهرست جدیدی را با عنوان ارزهایی که SEC آن‌ها را اوراق‌بهادار می‌داند منتشر کرد. این دسته‌بندی جدید در حالی معرفی می‌شود که بازار ارزهای دیجیتال همچنان تحت تاثیر شکایت‌های متعدد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از رمزارزها و صرافی‌های مختلف است.

به گزارش والکس و به نقل از dailycoin، هنوز مشخص نیست که این لیست جدید چگونه تهیه شده است اما به نظر می‌رسد این فهرست شامل توکن‌هایی است که طبق ادعاهای گذشته SEC یک اوراق بهادار تلقی می‌شوند.

ظاهرا ۴۸ توکن از جمله سولانا، کاردانو، بایننس کوین، ترون و متیک در این فهرست قرار دارند. نام این ارزها قبلا در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه بایننس و کوین‌بیس مطرح شده بود. ارزش بازار این لیست جدید به بیش از ۹۱ میلیارد دلار می‌رسد که ۸ درصد از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را شامل می‌شود. 

همان‌طور که گفتیم این فهرست شامل ۴۸ توکن است اما با بررسی لیست SEC متوجه می‌شویم که آن‌ها ۵۵ ارز را به عنوان اوراق بهادار شناسایی کرده‌اند. چه آینده‌ای در انتظار این توکن‌ها است؟ هنوز چیزی مشخص نیست. باید منتظر باشیم و ببینیم که پروسه‌های حقوقی و شکایات SEC در نهایت به کجا خواهد رسید. 


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا