بورس

مدل جدید سرمایه‌گذاری در بورس

[ad_1]

مدیر عامل گروه مالی فیروزه از درخواست پذیرش این گروه مالی در بازار سرمایه طی یک سال آینده خبر داد و اظهار کرد: طی یک سال آینده پذیرش به سازمان بورس و یکی از بازاهای بورس و فرابورس ارائه خواهد شد.

امروز نشست خبری گروه مالی فیروزه با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران مجموعه برگزار و برنامه‌ها و دستاوردهای این مجموعه در حوزه سرمایه‌‌گذاری در بازار سرمایه، سرمایه‌گذاری‌های خصوصی و همچنین چشم انداز آتی این گروه مالی ارائه شد.

در این نشست اعلام شد که در راستای تنوع‌بخشی صندوق‌های سرمایه‌گذاری و جذب منابع در راستای توسعه ابزارهای مالی و سرمایه گذاری غیرمستقیم، برنامه تاسیس متداول صندوق های جدید مخصوصا صندوق‌های سهامی که بازدهی مطلوب داشته باشند، در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین موافقت اصولی و مجوز تاسیس صندوق با درآمد ثابت با عنوان ساحل آرام فیروزه از سازمان بورس کسب شده و در مرحله تاسیس است.

رامین ربیعی، مدیرعامل گروه با بیان اینکه به زودی صندوق جدیدی به نام صندوق اهرمی فیروزه راه اندازی خواهیم کرد، گفت: پذیره نویسی این صندوق طی چند هفته آینده عمومی خواهد شد تا این صندوق به عنوان اولین صندوق تجربه سرمایه‌گذاری اهرمی در بازار در اختیار مردم قرار دهد.

[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا