ارز دیجیتال

ارزهای آکالا (ACA)، ایردائو (AMB) و ۴ توکن دیگر در آبان‌تتر لیست شدند

ارزهای آکالا (ACA)، ایردائو (AMB) و ۴ توکن دیگر در آبان‌تتر لیست شدند

یکی از اهدافی که آبان‌تتر دنبال می‌کند، فراهم کردن فضایی برای معامله آن دسته از ارزهایی است که کاربران آبان‌تتر، به آنها علاقه یا نیاز دارند. در این راستا، با نظر به کوین‌های درخواستی کاربران، تا آخر تابستان، هر هفته ۶ ارز دیجیتال را به لیست خود اضافه می‌کنیم.

این هفته نیز ارزهای آکالا (ACA)، ایردائو (AMB)، لوم نتورک (LOOM)، استیم (STEEM)، یونی لند (UFT) و گس (GAS) در آبان‌تتر لیست شده‌اند و کاربران گرامی می‌توانند به خرید و فروش این ارزهای دیجیتال بر بستر صرافی آبان‌تتر بپردازند.

در ادامه به معرفی اختصاری هر یک از این ارزهای دیجیتال می‌پردازیم؛

ارز دیجیتال آکالا توکن (ACA)

آکالا (Acala) یک شبکه اقتصادی غیرمتمرکز و هاب نقدینگی پولکادات است. توکن بومی شبکه آکالا با نام اختصاری ACA نشان داده میشود و در حال حاضر در رتبه ۳۸۸ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. قیمت این ارز در حال حاضر در حدود ۰.۰۵۹ دلار است.

ارز دیجیتال ایردائو (AMB)

پلتفرم ارز دیجیتال ایردائو (AirDAO) در واقع یک برنامه در حوزه دیفای (DeFi) است که به دنبال غیرمتمرکزسازی دنیای مالی است. توکن بومی این پلتفرم، AMB است که در حال حاضر ارزشی در حدود ۰.۰۰۶ دلار دارد و رتبه ۷۵۷ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

ارز دیجیتال لوم نتورک (LOOM)

لوم نتورک (Loom Network) در واقع یک پلتفرم لایه دوم بر روی بلاک چین است که به دنبال حل مشکل مقیاس پذیری در بلاک چین است و به عنوان پلی بین بلاک چین و باقی شبکه های بلاک چین عمل میکند. ارز دیجیتال اختصاصی لوم نتورک، LOOM نامیده میشود و در حال حاضر با قیمتی در حدود ۰.۰۴۶ دلار، رتبه ۳۴۰ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

ارز دیجیتال استیم (STEEM)

پلتفرم ارز دیجیتال استیم (Steem) در واقع یک بلاک چین عمومی است که فرصت تعامل و کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم میکند. ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم با علامت اختصاری STEEM نشان داده میشود و در حال حاضر قیمتی در حدود ۰.۱۸ دلار دارد. این ارز، در رتبه ۲۷۶ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

ارز دیجیتال یونی لند (UFT)

پلتفرم ارز دیجیتال یونی لند (UniLend) پروتکلی بر پایه بلاک چین اتریوم است که راهکاری برای ارائه وام و تسهیلات بر پایه کریپتو ارائه میدهد. توکن بومی این پلتفرم با علامت اختصاری UFT نشان داده میشود.

توکن UFT در حال حاضر رتبه ۸۲۷ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده و قیمتی در حدود ۰.۲۵ دلار دارد.

ارز دیجیتال گس (GAS)

پروتکل گس (Gas) بر روی بلاک چین نئو ساخته شده است. توکن GAS نیز با هدف پرداخت کارمزد تراکنش ها بر روی این شبکه بلاک چین راه اندازی شده است.

توکن گس GAS در بین باقی ارزهای دیجیتال، رتبه ۵۰۶ بازار را به خود اختصاص داده است. این توکن، در حال حاضر قیمتی در حدود ۲.۶۳ دلار دارد.

خرید و فروش ۳۹۰ ارز دیجیتال مختلف در آبان تتر

مخاطبان محترم صرافی آبان‌تتر می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از ۳۰ دقیقه، به معامله ارزهای دیجیتال محبوب خود، از جمله ۶ ارز جدید و پرطرف‌داری که به تازگی در آبان‌تتر لیست شده‌اند، بپردازند. تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته آبان‌تتر نیز به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران در دسترس خواهد بود.منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا