ارز دیجیتال

مبارزه ایلان ماسک با مارک زاکربرگ به طور زنده از X پخش می‌شود!

ایلان ماسک همچنان پیگیر نبرد تن به تن با مارک زاکربرگ است. او روز یکشنبه، ششم اوت نوشت که این مبارزه مورد انتظار به صورت زنده از پلتفرم X پخش خواهد شد. 

به گزارش والکس و به نقل از businessinsider، ماسک جزئیات بیشتری درباره زمان یا نحوه برگزاری این رقابت منتشر نکرد اما گفت که تمام عواید حاصل از این مبارزه صرف امور خیریه برای کهنه‌سربازان خواهد شد. او همچنین اعلام کرد که برای رویارویی با رئیس متا در حال انجام تمرین‌های بدن‌سازی است و از آنجایی که زمان کافی برای ورزش ندارد، مجبور است وزنه‌ها را با خود به محل کار بیاورد. 

ایلان ماسک قبلا در ویدیویی آزمایشی برای تست ویژگی پخش زنده در پلفترم X در حال دمبل زدن دیده شد. او در پاسخ به یکی از کاربران X که درباره هدف این مبارزه پرسیده بود گفت:

این یک شکل متمدنانه از جنگ است. مردان جنگ را دوست دارند.

در طی ماه‌های گذشته ایلان ماسک پیشنهاد مبارزه در قفس با زاکربرگ را مطرح کرده بود و رئیس شرکت متا در یک استوری فورا درخواست او را قبول کرد و گفت آدرس را برام بفرست. بعد این اتفاق تحلیلگران احتمال نبرد میان این دو رهبر تاثیرگذار را بالا ارزیابی کردند.

کاربران در توییتر که هنوز به X تغییر نام نداده بود به ماسک هشدار می‌دادند که رئیس متا جوجیتسو کار می‌کند و بهتر است این شوخی را ادامه ندهد اما ایلان ماسک بر انجام این مبارزه اصرار داشت. 

دانا وایت (Dana White) رئیس مسابقات مبارزه قهرمانی (UFC) بعد از صحبت با هر دو طرف اعلام کرده بود که این دو برای انجام این مبارزه کاملا جدی هستند. 

وزیر فرهنگ ایتالیا بعد از اطمینان درباره واقعی بودن این نبرد در تماسی با زاکربرگ پیشنهاد داده بود که این مبارزه در کولوسئوم رم، جایی که یادآور نبردهای خونین گلادیاتورها است برگزار شود. هنوز خبری درباره رد یا پذیرش این درخواست منتشر نشده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا در عصر مدرن ما شاهد مبارزه دو شوالیه تکنولوژی خواهیم بود یا خیر.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا