ارز دیجیتال

قیمت شیبا اینو و توکن هایش قبل از عرضه شیباریوم صعود کرد

[ad_1]

قیمت شیبا اینو و توکن هایش قبل از عرضه شیباریوم صعود کرد

قیمت شیبا اینو و توکن هایش قبل از عرضه شیباریوم صعود کرد

ارز دیجیتال شیبا اینو، با وجود بازار نزولی که داشت، شاهد افزایش قیمت است. این رشد را می توان به رویداد ETH که در آینده نزدیک در تورنتو برگزار می‌ شود، نسبت داد. جایی که در مورد شیباریوم و راه اندازی آن صحبت خواهد شد.

طبق آمار CoinMarketCap، قیمت شیب در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد و در هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش داشته است. حجم معاملات این میم کوین نیز ۳۴ درصد افزایش یافته است. شاخص های فنی مانند EMA و RSI حرکت صعودی را نشان می دهند.

فعالیت نهنگ های شیبا اینو نیز بیشتر شده است، به طوری که این میم کوین بالاترین توکن معامله شده در بین نهنگ های اتریوم است. با این حال، حجم فعالیت های اجتماعی SHIB کاهش یافته است. BONE ShibaSwap، توکن دیگری که به Shiba Inu مرتبط است، نیز شاهد افزایش قیمت بوده و عملکرد بهتری از SHIB در نمودار هفتگی داشته است.

طبق آمار میهن سیگنال، انتظار می ‌رود در رویداد آتی اتریوم تورنتو اخبار مهمی در مورد شیباریوم منتشر شود. تیم بازاریابی شیب در حال توسعه تبلیغات در مورد این رویداد که در در ۱۵ و ۱۶ آگوست برگزار می ‌شود، هستند.

راه اندازی پروتکل جدید در شیباریوم

در توییت اخیر لوسی (یکی از توسعه دهنگان شیب) در مورد برنامه ریزی برای ادغام پروتکل هویت خودمختار (SSI)  در شیباریوم صحبت شد.

همانطور که در توییت آمده است، ادغام SSI با هدف افزایش امنیت Shibarium انجام می شود. کاربران به لطف SSI کنترل بیشتری بر هویت دیجیتال خود خواهند داشت. آنها از طریق این پروتکل می‌ توانند به طور ایمن داده های شخصی خود را مدیریت کنند و آنها را به اشتراک بگذارند.

با ادامه افزایش تبلیغات، دیدن واکنش شیبا اینو و سایر توکن‌ های موجود در اکوسیستم آن در روزهای بعد جالب خواهد بود.


[ad_2]

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا